ÚvodVýstavyAutořiPlánovaný programNapsali o násKontakty
autori

Autoři

 

STANISLAVA KONVALINKOVÁ

Narozena 28.3.1973 v Českém Krumlově. Po ukončení Střední uměleckoprůmyslové školy v Uherském Hradišti, oboru keramika, v roce 1991 přijata do sochařského ateliéru Kurta Gebauera na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze. V roce 1994 získala přes organizaci Tempus tříměsíční stipendium na Trent University v Nottinghammu. V letním semestru 1995 hostování na Kunstakademie v Düsseldorfu. Od zimního semestru 1996 byla řádnou studentkou této školy v ateliéru sochařství Antonyho Cragga. V roce 1998 ukončila studium Vysoké skoly uměleckoprůmyslové v Praze. Žije a tvoří v Českém Krumlově a Praze.

 

Samostatné výstavy (výběr):

1997     Pocitovky, Makromolekulární ústav, Praha
1998     Model, Radnice, Český Krumlov
2001     Malá věčnost, Galerie Václava Špály, Praha
2002     Otisky cest, Galerie Pod Kamennou žábou, České Budějovice
2003     Mlýnky, Pädagögische Akademie der Diözese, Linz, Rakousko
2005     Krumlovská madona, Laibon, Český Krumlov
2009     "A" jako anděl, Galerie Pod Kamennou žábou, České Budějovice

 

 

Účast na společných výstavách:

1992     Vojanovy sady (Praha), R-galerie (Český Krumlov
1993     Botanická zahrada (Praha), Galerie Sýpka (Brno)
1994     Divadlo labyrint (Praha)
1995     Kamp Klasse (Köln), Špálova galerie (Praha)
1996     Rundgang (Düsseldorf), Muzeum (Český Krumlov)
1997     Rundgang (Düsseldorf), Sloupová síň (Český Krumlov), Werft Ateliers (Wuppertal),
              Ústav makromolekulární chemie (Praha)
1998     Rundgang (Düsseldorf)

Tématické zařazení:

 Odrážka Autoři  

Kliknutím zvětšíte obrázek

PRODÁNO

 

Kliknutím zvětšíte obrázek

PRODÁNO

 

Kliknutím zvětšíte obrázek

PRODÁNO

 

Kliknutím zvětšíte obrázek

PRODÁNO

 

Kliknutím zvětšíte obrázek

PRODÁNO

 

Kliknutím zvětšíte obrázek

PRODÁNO

 

Kliknutím zvětšíte obrázek

 

Kliknutím zvětšíte obrázek

 

Kliknutím zvětšíte obrázek

 

 

 

Aktuality

 

Novinky v galerii

21. 03. 2021

Vážení přátelé výtvarného umění , protože stále nemůžeme vzhledem k nařízení vlády otevřít kamennou pobočku, snažíme se Vás potěšit alespoň prostřednictvím našich webových stránek. Pro tuto chvíli jsme pro Vás z naší velké nabídky připravili ochutnávku děl JIŘÍHO KRISTENA s důrazem na jeho oblíbené přerovské motivy. Úsměv na Vaší tváři určitě vykouzlí také zbrusu nové humorné litografie JIŘÍHO SLÍVY. Pokud se Vám cokoli z naší nabídky líbí, neváhejte nás kontaktovat na našem e-mailu galeriepodzamkem@seznam.cz! Obrazy Vám buď zašleme poštou na dobírku nebo si je po domluvě můžete vyzvednout u nás v galerii na Kratochvílově ulici v Přerově.


Novinky v galerii

02. 12. 2020

Vážení přátelé výtvarného umění, po nechtěné pauze a v krásném adventním čase Vás zveme do přerovské galerie na nové obrazy autorek IVY HÜTTNEROVÉ, DAGMAR DUDOVÉ a JANY FRÝBLOVÉ. Od pražské malířky Ivy Hüttnerové jsou k vidění její typické obrázky ze starých časů, u Dagmar Dudové můžete obdivovat krásná propracovaná zátiší a šestnáct nových obrazů Jany Frýblové na Vás dýchne nejen květinovou atmosférou, ale povedené a žádané jsou také její abstrakce. Ukázka v sekci autoři.


Galerie jede dál on-line

24. 10. 2020

Vážení přátelé výtvarného umění, v této nelehké době se Vás budeme snažit potěšit naší nabídkou na webových stránkách www.galeriepodzamkem.cz. Veškerá díla i kalendáře Vám můžeme zaslat na dobírku do Vašeho domova. Své dotazy ohledně cen či případného zaslání směřujte na e-mail galeriepodzamkem@seznam.cz. Budeme rádi, když naší nabídky využijete. Přejeme Vám všem pevné zdraví.


Novinky od JIŘÍHO SLÍVY

20. 10. 2020

V galerii Eso v Přerově můžete nově zhlédnout nové grafiky JIŘÍHO SLÍVY. Autor se narodil v roce 1947 v Plzni, od roku 1966 žije a tvoří v Praze. Magie grafiky J. Slívy umí výmluvně promlouvat beze slov. Jeho obrázkům svědčí humor, velký nástroj poznávání světa. Ukázka v sekci Autoři.


Poutavé kalendáře na rok 2021

20. 10. 2020

V galerii Eso v Přerově si aktuálně můžete vybrat z několika kalendářů na rok 2021. K dispozici jsou typické kalendáře od IVY HÜTTNEROVÉ, humorně laděné kousky od JIŘÍHO VIDLÁKA a za pozornost stojí také kalendář ZUZANY HONSOVÉ a v neposlední řadě vás jistě zaujmou i krajiny snů od IVANY PAVLIŠOVÉ.


Archiv aktualit

 

© 2008 Galerie pod Zámkem
Tvorba www - webdesign Web & Media, a. s.