ÚvodVýstavyAutořiPlánovaný programNapsali o násKontakty
uvod

Úvod

 

Vážení přátelé výtvarného umění,

 

dovolte mi, abych Vás přivítala na webových stránkách Galerie pod zámkem. Galerie byla slavnostně otevřena 4. 4. 2008. Deset let galerie působila na Zámecké ulici v blízkosti Frýdeckého zámku. Od září 2018 ji nově najdete na ulici Radniční 1238 ve Frýdku. Dostanete se k nám, když půjdete z frýdeckého náměstí dolů směrem k Magistrátu města Frýdku-Místku.

 

Galerie pod zámkem nenabízí pouze díla předních žijících i nežijících regionálních autorů, ale i tvorbu desítek významných malířů a grafiků z celé naší země i ze zahraničí. K vidění jsou grafické listy, oleje i akvarely, ale i další techniky s pestrým tematickým zaměřením. Zastoupeno je také autorské sklo, šperky, keramika, dřevořezba, umělecká litina a šátky a šály. V podzimních měsících si vyberete z nabídky autorských nástěnných kalendářů vždy na následující rok.

 

Obrazy i grafiku zasíláme rovněž na dobírku po celé České republice. Kontaktovat nás můžete během provozní doby na čísle 605 522 271 nebo kdykoliv na e-mailové adrese . Samozřejmostí je také prodej uměleckých děl na splátky.

 

V roce 2015 byla otevřena pobočka s názvem Galerie Eso v Přerově.

 

Velmi se těšíme na vaši návštěvu v obou našich galeriích, kde můžete na chvíli zapomenout na shon okolo sebe a podívat se na svět očima vystavujících malířů.

 

                                                                                                                             S úctou Mgr. Ivana Cviková, DiS.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 

 
 
 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
  
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
  

  

  
Aktuality

 

Novinky v galeriích

10. 12. 2018

V měsíci prosinci můžete v obou galeriích obdivovat mimo jiné i nové grafické listy pražského autora TOMÁŠE HŘIVNÁČE. Jeho doménou jsou hlavně ženy. Ukázka v sekci autoři.


Novinky v galeriích

10. 11. 2018

Ve frýdecké GALERII POD ZÁMKEM i v přerovské GALERII ESO můžete obdivovat nové litografie od IVY HÜTTNEROVÉ a JIŘÍHO SLÍVY. Malá ukázka v sekci autoři.


Novinky v galeriích

31. 10. 2018

Vážení příznivci výtvarného umění, ráda bych vás upozornila na nabídku kalendářů na rok 2019. Konkrétně od autorů: IVY HÜTTNEROVÉ, ZUZANY HONSOVÉ, IVANY PAVLIŠOVÉ (KALENDÁŘ PRO SVĚTLUŠKU), TOMÁŠE LIMBERKA. Rovněž máme v nabídce kalendář s názvem NAIVNÍ UMĚNÍ. Také můžete obdivovat nové obrazy od JIŘÍHO VIDLÁKA. Více v sekci autoři.


Novinky v galeriích

25. 09. 2018

Vážení příznivci výtvarného umění v přerovské i frýdecké galerii můžete obdivovat nové obrazy od IVANY PAVLIŠOVÉ a JANY FRÝBLOVÉ. Ukázka v sekci autoři.


Změna adresy

16. 09. 2018

Vážení příznivci výtvarného umění dovolujeme si vás upozornit na změnu adresy naší provozovny ve Frýdku. Galerie pod zámkem se nově nachází na ulici RADNIČNÍ 1238. Najdete nás, když půjdete z frýdeckého náměstí dolů směrem k Magistrátu města Frýdku-Místku. Provozní doba je uveden v sekci kontakty. Těšíme se na vaši návštěvu.


Archiv aktualit

 

© 2008 Galerie pod Zámkem
Tvorba www - webdesign Web & Media, a. s.