ÚvodVýstavyAutořiPlánovaný programNapsali o násKontakty
vystavy

Výstavy

 

Obrazy Romana Schmuckera Pod zámkem

V naší galerii proběhne od 7.12. 2010 do 15.1. 2011 výstava obrazů čerstvého vítěze celosvětové výtvarné soutěže Artists Gone Global ROMANA SCHMUCKERA.

   S Romanem Schmuckerem spolupracuje naše galerie již dva roky. Velmi nás potěšila zpráva, že tento výtvarník nedávno zvítězil v celosvětové výtvarné soutěži Artists Gone Global, kde oslnil porotu svým obrazem fryštátského zámku. Soutěž v několika výtvarných kategoriích vyhlásilo americké výtvarné centrum Art On Call a obraz s názvem „U fryštátského zámku“ uspěl v konkurenci několika desítek dalších výtvorů!

   K vidění v naší galerii budou obrazy s tématikou starobylé Prahy, Karviné, Benátek  a nově i Frýdku-Místku. Hlavním tahákem výstavy snad bude i samotný obraz, s nímž výtvarník v Americe uspěl. Přijďte se na Schmuckerovy obrazy plné tajemství a schikanederovské atmosféry podívat do naší galerie sami. Vernisáž za přítomnosti sympatického Romana Schmuckera proběhne v pondělí 6. 12. od 17 hodin. Samotná výstava bude k vidění až do 15. Ledna příštího roku!

 

Tématické zařazení:

 Odrážka Výstavy  

 

 

Aktuality

 

Novinky v galerii

02. 12. 2020

Vážení přátelé výtvarného umění, po nechtěné pauze a v krásném adventním čase Vás zveme do přerovské galerie na nové obrazy autorek IVY HÜTTNEROVÉ, DAGMAR DUDOVÉ a JANY FRÝBLOVÉ. Od pražské malířky Ivy Hüttnerové jsou k vidění její typické obrázky ze starých časů, u Dagmar Dudové můžete obdivovat krásná propracovaná zátiší a šestnáct nových obrazů Jany Frýblové na Vás dýchne nejen květinovou atmosférou, ale povedené a žádané jsou také její abstrakce. Ukázka v sekci autoři.


Galerie jede dál on-line

24. 10. 2020

Vážení přátelé výtvarného umění, v této nelehké době se Vás budeme snažit potěšit naší nabídkou na webových stránkách www.galeriepodzamkem.cz. Veškerá díla i kalendáře Vám můžeme zaslat na dobírku do Vašeho domova. Své dotazy ohledně cen či případného zaslání směřujte na e-mail galeriepodzamkem@seznam.cz. Budeme rádi, když naší nabídky využijete. Přejeme Vám všem pevné zdraví.


Novinky od JIŘÍHO SLÍVY

20. 10. 2020

V galerii Eso v Přerově můžete nově zhlédnout nové grafiky JIŘÍHO SLÍVY. Autor se narodil v roce 1947 v Plzni, od roku 1966 žije a tvoří v Praze. Magie grafiky J. Slívy umí výmluvně promlouvat beze slov. Jeho obrázkům svědčí humor, velký nástroj poznávání světa. Ukázka v sekci Autoři.


Poutavé kalendáře na rok 2021

20. 10. 2020

V galerii Eso v Přerově si aktuálně můžete vybrat z několika kalendářů na rok 2021. K dispozici jsou typické kalendáře od IVY HÜTTNEROVÉ, humorně laděné kousky od JIŘÍHO VIDLÁKA a za pozornost stojí také kalendář ZUZANY HONSOVÉ a v neposlední řadě vás jistě zaujmou i krajiny snů od IVANY PAVLIŠOVÉ.


Novinky v galerii

24. 09. 2020

Rádi bychom Vás upozornili na nové obrazy ANNY BORSKÉ a JIŘÍHO VIDLÁKA. Ukázka v sekci autoři.


Archiv aktualit

 

© 2008 Galerie pod Zámkem
Tvorba www - webdesign Web & Media, a. s.