ÚvodVýstavyAutořiPlánovaný programNapsali o násKontakty
autori

Autoři

 

BRANKO BIŠČAN

Akademický malíř Branko Biščan pochází ze srbské Niše. Milovníci výtvarného umění se s jeho tvorbou ve Frýdku-Místku již mohli setkat častěji. Biščan je synem Chorvata a Bulharky. Studoval na bělehradské Akademii výtvarných umění u profesora Rajka Nikoliče a první dospělá (současně první tvůrčí) léta svého živata prožil v Srbsku, kde žijí jeho rodiče dodnes. Od roku 1990 žije na Moravě. Zemřel v červnu 2010.

Tématické zařazení:

 Odrážka Autoři  

Kliknutím zvětšíte obrázek

25 x 18 cm, Slunko, moře, písek (olej), PRODÁNO

 

Kliknutím zvětšíte obrázek

25 x 18, Koupání (olej), PRODÁNO

 

Kliknutím zvětšíte obrázek

39 x 53 cm, Akt (olej), PRODÁNO

 

 

 

Aktuality

 

Novinky v galeriích

10. 12. 2018

V měsíci prosinci můžete v obou galeriích obdivovat mimo jiné i nové grafické listy pražského autora TOMÁŠE HŘIVNÁČE. Jeho doménou jsou hlavně ženy. Ukázka v sekci autoři.


Novinky v galeriích

10. 11. 2018

Ve frýdecké GALERII POD ZÁMKEM i v přerovské GALERII ESO můžete obdivovat nové litografie od IVY HÜTTNEROVÉ a JIŘÍHO SLÍVY. Malá ukázka v sekci autoři.


Novinky v galeriích

31. 10. 2018

Vážení příznivci výtvarného umění, ráda bych vás upozornila na nabídku kalendářů na rok 2019. Konkrétně od autorů: IVY HÜTTNEROVÉ, ZUZANY HONSOVÉ, IVANY PAVLIŠOVÉ (KALENDÁŘ PRO SVĚTLUŠKU), TOMÁŠE LIMBERKA. Rovněž máme v nabídce kalendář s názvem NAIVNÍ UMĚNÍ. Také můžete obdivovat nové obrazy od JIŘÍHO VIDLÁKA. Více v sekci autoři.


Novinky v galeriích

25. 09. 2018

Vážení příznivci výtvarného umění v přerovské i frýdecké galerii můžete obdivovat nové obrazy od IVANY PAVLIŠOVÉ a JANY FRÝBLOVÉ. Ukázka v sekci autoři.


Změna adresy

16. 09. 2018

Vážení příznivci výtvarného umění dovolujeme si vás upozornit na změnu adresy naší provozovny ve Frýdku. Galerie pod zámkem se nově nachází na ulici RADNIČNÍ 1238. Najdete nás, když půjdete z frýdeckého náměstí dolů směrem k Magistrátu města Frýdku-Místku. Provozní doba je uveden v sekci kontakty. Těšíme se na vaši návštěvu.


Archiv aktualit

 

© 2008 Galerie pod Zámkem
Tvorba www - webdesign Web & Media, a. s.