ÚvodVýstavyAutořiPlánovaný programNapsali o násKontakty
autori

Autoři

 

LIBUŠE ŽILINSKÁ

Narozena 23.12.1957 ve Valašském Meziříčí-Krhové. Studovala propagační grafiku a výtvarnictví u F.Nikla a J. Hanáčka na SUPŠ v Uherském Hradišti a ateliér portrétní a figurální malby u prof. K. Součka na AVU v Praze (1977-1983). Volná malířská tvorba je orientována na portrétní a figurální malbu, kytice a zátiší. Náměty zpracovává realisticky, hledá ideál věčného ženství. Portréty idealizuje. Žije a tvoří ve Valašském Meziříčí. Zastoupena ve sbírkách Karlovského muzea ve Velkých Karlovicích, Okresního vlastivědného muzea ve Vsetíně a jinde.

 

Kliknutím zvětšíte obrázek

40 x 30 cm, Pozdrav slunci (olej), PRODÁNO

Kliknutím zvětšíte obrázek

38 x 45 cm, Letní krajina (olej), PRODÁNO

Kliknutím zvětšíte obrázek

44 x 40 cm, Rozkvetlá louka (olej), PRODÁNO

Kliknutím zvětšíte obrázek

50 x 40 cm, Probuzení (olej), PRODÁNO

 

Kliknutím zvětšíte obrázek

PRODÁNO

Kliknutím zvětšíte obrázek

36 x 60 cm, Obzor (olej), PRODÁNO

Kliknutím zvětšíte obrázek

Vlčí máky, PRODÁNO

Kliknutím zvětšíte obrázek

40 x 30 cm, Vášnivá ( olej), PRODÁNO

 

Kliknutím zvětšíte obrázek

50 x 40 cm, Letní romance (olej)

 

Tématické zařazení:

 Odrážka Autoři  

 

 

Aktuality

 

Novinky v galerii

21. 03. 2021

Vážení přátelé výtvarného umění , protože stále nemůžeme vzhledem k nařízení vlády otevřít kamennou pobočku, snažíme se Vás potěšit alespoň prostřednictvím našich webových stránek. Pro tuto chvíli jsme pro Vás z naší velké nabídky připravili ochutnávku děl JIŘÍHO KRISTENA s důrazem na jeho oblíbené přerovské motivy. Úsměv na Vaší tváři určitě vykouzlí také zbrusu nové humorné litografie JIŘÍHO SLÍVY. Pokud se Vám cokoli z naší nabídky líbí, neváhejte nás kontaktovat na našem e-mailu galeriepodzamkem@seznam.cz! Obrazy Vám buď zašleme poštou na dobírku nebo si je po domluvě můžete vyzvednout u nás v galerii na Kratochvílově ulici v Přerově.


Novinky v galerii

02. 12. 2020

Vážení přátelé výtvarného umění, po nechtěné pauze a v krásném adventním čase Vás zveme do přerovské galerie na nové obrazy autorek IVY HÜTTNEROVÉ, DAGMAR DUDOVÉ a JANY FRÝBLOVÉ. Od pražské malířky Ivy Hüttnerové jsou k vidění její typické obrázky ze starých časů, u Dagmar Dudové můžete obdivovat krásná propracovaná zátiší a šestnáct nových obrazů Jany Frýblové na Vás dýchne nejen květinovou atmosférou, ale povedené a žádané jsou také její abstrakce. Ukázka v sekci autoři.


Galerie jede dál on-line

24. 10. 2020

Vážení přátelé výtvarného umění, v této nelehké době se Vás budeme snažit potěšit naší nabídkou na webových stránkách www.galeriepodzamkem.cz. Veškerá díla i kalendáře Vám můžeme zaslat na dobírku do Vašeho domova. Své dotazy ohledně cen či případného zaslání směřujte na e-mail galeriepodzamkem@seznam.cz. Budeme rádi, když naší nabídky využijete. Přejeme Vám všem pevné zdraví.


Novinky od JIŘÍHO SLÍVY

20. 10. 2020

V galerii Eso v Přerově můžete nově zhlédnout nové grafiky JIŘÍHO SLÍVY. Autor se narodil v roce 1947 v Plzni, od roku 1966 žije a tvoří v Praze. Magie grafiky J. Slívy umí výmluvně promlouvat beze slov. Jeho obrázkům svědčí humor, velký nástroj poznávání světa. Ukázka v sekci Autoři.


Poutavé kalendáře na rok 2021

20. 10. 2020

V galerii Eso v Přerově si aktuálně můžete vybrat z několika kalendářů na rok 2021. K dispozici jsou typické kalendáře od IVY HÜTTNEROVÉ, humorně laděné kousky od JIŘÍHO VIDLÁKA a za pozornost stojí také kalendář ZUZANY HONSOVÉ a v neposlední řadě vás jistě zaujmou i krajiny snů od IVANY PAVLIŠOVÉ.


Archiv aktualit

 

© 2008 Galerie pod Zámkem
Tvorba www - webdesign Web & Media, a. s.