ÚvodVýstavyAutořiPlánovaný programNapsali o násKontakty
autori

Autoři

 

VLADIMÍR HALLA

Vladimir Halla se narodil v Olomouci, kde žil s rodiči až do roku 1959. V tomto roce se rodina přestěhovala do nedalekého Prostějova. K Prostějovu má umělec nesmazatelný citový vztah, jelikož zde dokončil základní školu a poté střední průmyslovou školu strojnickou, které vděčí za svoji zručnost ve zpracování kovů a dřeva. V roce 1967 se rodina vrací zpět do rodné Olomouce, kde se Vladimír Halla aktivně zúčastňuje kulturního života. Je malíř-autodidakt. Výtvarné činnosti se věnuje profesionálně od roku 1980. Jeho obrazy jsou převážně zastoupeny v soukromých sbírkách v České republice, ale i v USA, Kanadě, Austrálii, Francii, Německu, Itálii, Švýcarsku a Holandsku.

 

Kliknutím zvětšíte obrázek

40 x 36 cm, Magická chvíle (olej)

Kliknutím zvětšíte obrázek

Názorná ukázka (olej)

 

Tématické zařazení:

 Odrážka Autoři  

 

 

Aktuality

 

Novinky v galeriích

10. 12. 2018

V měsíci prosinci můžete v obou galeriích obdivovat mimo jiné i nové grafické listy pražského autora TOMÁŠE HŘIVNÁČE. Jeho doménou jsou hlavně ženy. Ukázka v sekci autoři.


Novinky v galeriích

10. 11. 2018

Ve frýdecké GALERII POD ZÁMKEM i v přerovské GALERII ESO můžete obdivovat nové litografie od IVY HÜTTNEROVÉ a JIŘÍHO SLÍVY. Malá ukázka v sekci autoři.


Novinky v galeriích

31. 10. 2018

Vážení příznivci výtvarného umění, ráda bych vás upozornila na nabídku kalendářů na rok 2019. Konkrétně od autorů: IVY HÜTTNEROVÉ, ZUZANY HONSOVÉ, IVANY PAVLIŠOVÉ (KALENDÁŘ PRO SVĚTLUŠKU), TOMÁŠE LIMBERKA. Rovněž máme v nabídce kalendář s názvem NAIVNÍ UMĚNÍ. Také můžete obdivovat nové obrazy od JIŘÍHO VIDLÁKA. Více v sekci autoři.


Novinky v galeriích

25. 09. 2018

Vážení příznivci výtvarného umění v přerovské i frýdecké galerii můžete obdivovat nové obrazy od IVANY PAVLIŠOVÉ a JANY FRÝBLOVÉ. Ukázka v sekci autoři.


Změna adresy

16. 09. 2018

Vážení příznivci výtvarného umění dovolujeme si vás upozornit na změnu adresy naší provozovny ve Frýdku. Galerie pod zámkem se nově nachází na ulici RADNIČNÍ 1238. Najdete nás, když půjdete z frýdeckého náměstí dolů směrem k Magistrátu města Frýdku-Místku. Provozní doba je uveden v sekci kontakty. Těšíme se na vaši návštěvu.


Archiv aktualit

 

© 2008 Galerie pod Zámkem
Tvorba www - webdesign Web & Media, a. s.