ÚvodVýstavyAutořiPlánovaný programNapsali o násKontakty
autori

Autoři

 

PAVEL HLAVATÝ

Narodil se 4. únor 1943 v Albrechticích u Turnova. Je známým grafikem, autorem mnoha ilustrací, maleb, plakátů a grafických listů. Autor sám svou grafickou tvorbu charakterizuje jako „fantasticky reálnou a magicky erotickou“.


   Pavel Hlavatý se od roku 1977 věnuje především grafice. V letech 1968-1971 byl vězněn za výstavu 68 protestkreseb a nemohl vystavovat. Je členem mezinárodních uměleckých a sběratelských sdružení. V rozpětí deseti let získal na tři desítky mezinárodních cen. Stážoval v ateliérech předních japonských umělců, v roce 1991 reprezentoval české umění na Pařížském salonu. Žije a tvoří střídavě v Praze a Havířově.

 

Kliknutím zvětšíte obrázek

39 x 30 cm, Utonulá ze Sény (kombinovaná technika), PRODÁNO

Kliknutím zvětšíte obrázek

23 x 33 cm, Hej Jude (kombinovaná technika), PRODÁNO

Kliknutím zvětšíte obrázek

76 x 59 cm, Černá Madona (kombinovaná technika), PRODÁNO

Kliknutím zvětšíte obrázek

48 x 58 cm, HOMMAGE Leonardo da Vinci (kombinovaná technika), PRODÁNO

 

Kliknutím zvětšíte obrázek

H. Bosch- Loď bláznů (kombinovaná technika), PRODÁNO

Kliknutím zvětšíte obrázek

48 x 58 cm, HOMMAGE P. Bruegel - Babylonská věž (kombinovaná technika), PRODÁNO

Kliknutím zvětšíte obrázek

26 x 39 cm, Frýdek-Místek (kombinovaná technika)

Kliknutím zvětšíte obrázek

53 x 35 cm, Šípková Růženka (kombinovaná technika)

 

Kliknutím zvětšíte obrázek

20 x 20 cm, Antonín Dvořák (kombinovaná technika)

Kliknutím zvětšíte obrázek

20 x 20 cm, Josef Suk (kombinovaná technika)

Kliknutím zvětšíte obrázek

29 x 29 cm, Znamení zvěrokruhu (Váhy) (kombinovaná technika)

Kliknutím zvětšíte obrázek

45 x 35 cm, Sen noci Svatojánské (kombinovaná technika)

 

Kliknutím zvětšíte obrázek

48 x 58 cm, HOMMAGE Arcimboldo - jaro, léto, podzim, zima (kombinovaná technika)

Kliknutím zvětšíte obrázek

48 x 59 cm, HOMMAGE A. Dürer (kombinovaná technika)

 

Tématické zařazení:

 Odrážka Autoři  

 

 

Aktuality

 

Novinky v galerii

21. 03. 2021

Vážení přátelé výtvarného umění , protože stále nemůžeme vzhledem k nařízení vlády otevřít kamennou pobočku, snažíme se Vás potěšit alespoň prostřednictvím našich webových stránek. Pro tuto chvíli jsme pro Vás z naší velké nabídky připravili ochutnávku děl JIŘÍHO KRISTENA s důrazem na jeho oblíbené přerovské motivy. Úsměv na Vaší tváři určitě vykouzlí také zbrusu nové humorné litografie JIŘÍHO SLÍVY. Pokud se Vám cokoli z naší nabídky líbí, neváhejte nás kontaktovat na našem e-mailu galeriepodzamkem@seznam.cz! Obrazy Vám buď zašleme poštou na dobírku nebo si je po domluvě můžete vyzvednout u nás v galerii na Kratochvílově ulici v Přerově.


Novinky v galerii

02. 12. 2020

Vážení přátelé výtvarného umění, po nechtěné pauze a v krásném adventním čase Vás zveme do přerovské galerie na nové obrazy autorek IVY HÜTTNEROVÉ, DAGMAR DUDOVÉ a JANY FRÝBLOVÉ. Od pražské malířky Ivy Hüttnerové jsou k vidění její typické obrázky ze starých časů, u Dagmar Dudové můžete obdivovat krásná propracovaná zátiší a šestnáct nových obrazů Jany Frýblové na Vás dýchne nejen květinovou atmosférou, ale povedené a žádané jsou také její abstrakce. Ukázka v sekci autoři.


Galerie jede dál on-line

24. 10. 2020

Vážení přátelé výtvarného umění, v této nelehké době se Vás budeme snažit potěšit naší nabídkou na webových stránkách www.galeriepodzamkem.cz. Veškerá díla i kalendáře Vám můžeme zaslat na dobírku do Vašeho domova. Své dotazy ohledně cen či případného zaslání směřujte na e-mail galeriepodzamkem@seznam.cz. Budeme rádi, když naší nabídky využijete. Přejeme Vám všem pevné zdraví.


Novinky od JIŘÍHO SLÍVY

20. 10. 2020

V galerii Eso v Přerově můžete nově zhlédnout nové grafiky JIŘÍHO SLÍVY. Autor se narodil v roce 1947 v Plzni, od roku 1966 žije a tvoří v Praze. Magie grafiky J. Slívy umí výmluvně promlouvat beze slov. Jeho obrázkům svědčí humor, velký nástroj poznávání světa. Ukázka v sekci Autoři.


Poutavé kalendáře na rok 2021

20. 10. 2020

V galerii Eso v Přerově si aktuálně můžete vybrat z několika kalendářů na rok 2021. K dispozici jsou typické kalendáře od IVY HÜTTNEROVÉ, humorně laděné kousky od JIŘÍHO VIDLÁKA a za pozornost stojí také kalendář ZUZANY HONSOVÉ a v neposlední řadě vás jistě zaujmou i krajiny snů od IVANY PAVLIŠOVÉ.


Archiv aktualit

 

© 2008 Galerie pod Zámkem
Tvorba www - webdesign Web & Media, a. s.