ÚvodVýstavyAutořiPlánovaný programNapsali o násKontakty
autori

Autoři

 

DANIELA BENEŠOVÁ

Narodila se 27.9.1929 v Klatovech. Vystudovala VŠUP v Praze (u prof. E.Filly), čestný rok u prof. A.Strnadela. Věnuje se malbě, grafice, kresbě i akvarelům, ilustrovala kolem 55 knih. Její díla najdeme v soukromých sbírkách a galeriích v Rakousku, Německu, Holandsku, USA, Belgii, u nás v GHMP. Je členkou Sdružení pražských malířů, Asociace volné grafiky a SČUG Hollar.

 

Kliknutím zvětšíte obrázek

29 x 21 cm, Ticho (litografie), PRODÁNO

Kliknutím zvětšíte obrázek

20 x 12 cm, Vesnice (litografie), PRODÁNO

Kliknutím zvětšíte obrázek

19 x 14 cm, Před zrcadlem (litografie), PRODÁNO

Kliknutím zvětšíte obrázek

43 x 32 cm, Objetí (litografie), PRODÁNO

 

Kliknutím zvětšíte obrázek

14 x 20 cm, Jaro (litografie), PRODÁNO

Kliknutím zvětšíte obrázek

10 x 15 cm, Krajina podél silnice (litografie), PRODÁNO

Kliknutím zvětšíte obrázek

10 x 14 cm, Dvojice (litografie), PRODÁNO

Kliknutím zvětšíte obrázek

42 x 35 cm (včetně rámu), Podzim (litografie), PRODÁNO

 

Kliknutím zvětšíte obrázek

20 x 20 cm, Vzpomínka na Španělsko (litografie), PRODÁNO

Kliknutím zvětšíte obrázek

20 x 15 cm, Dům a strom (litografie), PRODÁNO

Kliknutím zvětšíte obrázek

26 x 28 cm, Kostelík (litografie), PRODÁNO

Kliknutím zvětšíte obrázek

24,5 x 19 cm, Hudba (litografie), PRODÁNO

 

Kliknutím zvětšíte obrázek

32 x 26 cm, Zátiší s citrónem (litografie), PRODÁNO

Kliknutím zvětšíte obrázek

24,5 x 19 cm, Krajina (litografie)

 

Tématické zařazení:

 Odrážka Autoři  

 

 

Aktuality

 

Novinky v galerii

21. 03. 2021

Vážení přátelé výtvarného umění , protože stále nemůžeme vzhledem k nařízení vlády otevřít kamennou pobočku, snažíme se Vás potěšit alespoň prostřednictvím našich webových stránek. Pro tuto chvíli jsme pro Vás z naší velké nabídky připravili ochutnávku děl JIŘÍHO KRISTENA s důrazem na jeho oblíbené přerovské motivy. Úsměv na Vaší tváři určitě vykouzlí také zbrusu nové humorné litografie JIŘÍHO SLÍVY. Pokud se Vám cokoli z naší nabídky líbí, neváhejte nás kontaktovat na našem e-mailu galeriepodzamkem@seznam.cz! Obrazy Vám buď zašleme poštou na dobírku nebo si je po domluvě můžete vyzvednout u nás v galerii na Kratochvílově ulici v Přerově.


Novinky v galerii

02. 12. 2020

Vážení přátelé výtvarného umění, po nechtěné pauze a v krásném adventním čase Vás zveme do přerovské galerie na nové obrazy autorek IVY HÜTTNEROVÉ, DAGMAR DUDOVÉ a JANY FRÝBLOVÉ. Od pražské malířky Ivy Hüttnerové jsou k vidění její typické obrázky ze starých časů, u Dagmar Dudové můžete obdivovat krásná propracovaná zátiší a šestnáct nových obrazů Jany Frýblové na Vás dýchne nejen květinovou atmosférou, ale povedené a žádané jsou také její abstrakce. Ukázka v sekci autoři.


Galerie jede dál on-line

24. 10. 2020

Vážení přátelé výtvarného umění, v této nelehké době se Vás budeme snažit potěšit naší nabídkou na webových stránkách www.galeriepodzamkem.cz. Veškerá díla i kalendáře Vám můžeme zaslat na dobírku do Vašeho domova. Své dotazy ohledně cen či případného zaslání směřujte na e-mail galeriepodzamkem@seznam.cz. Budeme rádi, když naší nabídky využijete. Přejeme Vám všem pevné zdraví.


Novinky od JIŘÍHO SLÍVY

20. 10. 2020

V galerii Eso v Přerově můžete nově zhlédnout nové grafiky JIŘÍHO SLÍVY. Autor se narodil v roce 1947 v Plzni, od roku 1966 žije a tvoří v Praze. Magie grafiky J. Slívy umí výmluvně promlouvat beze slov. Jeho obrázkům svědčí humor, velký nástroj poznávání světa. Ukázka v sekci Autoři.


Poutavé kalendáře na rok 2021

20. 10. 2020

V galerii Eso v Přerově si aktuálně můžete vybrat z několika kalendářů na rok 2021. K dispozici jsou typické kalendáře od IVY HÜTTNEROVÉ, humorně laděné kousky od JIŘÍHO VIDLÁKA a za pozornost stojí také kalendář ZUZANY HONSOVÉ a v neposlední řadě vás jistě zaujmou i krajiny snů od IVANY PAVLIŠOVÉ.


Archiv aktualit

 

© 2008 Galerie pod Zámkem
Tvorba www - webdesign Web & Media, a. s.