ÚvodVýstavyAutořiPlánovaný programNapsali o násKontakty
autori

Autoři

 

JANA ROHLOVÁ

Žije a tvoří ve Staré Bělé u Ostravy. Olejomalbě se věnuje od svého mládí, kdy ji učil malovat její otec Miroslav Šustek, který umění věnoval celý svůj život. V současné době se zaměřuje na olejomalby především z oblasti Ostravska a okolí nebo z beskydské krajiny. Její sbírka obsahuje také několik exponátů, které zobrazují již zaniklé šachty na Ostravsku. Je vášnivou turistkou, čehož rovněž využívá při hledání překrásných scenérií Beskyd pro svá díla.

 

Kliknutím zvětšíte obrázek

Kytice (olej), PRODÁNO

Kliknutím zvětšíte obrázek

57 x 57 cm, Lekníny (malba na hedvábí)

Kliknutím zvětšíte obrázek

57 x 57 cm, Vlčí máky (malba na hedvábí)

 

Tématické zařazení:

 Odrážka Autoři  

 

 

Aktuality

 

Novinky v galeriích

10. 12. 2018

V měsíci prosinci můžete v obou galeriích obdivovat mimo jiné i nové grafické listy pražského autora TOMÁŠE HŘIVNÁČE. Jeho doménou jsou hlavně ženy. Ukázka v sekci autoři.


Novinky v galeriích

10. 11. 2018

Ve frýdecké GALERII POD ZÁMKEM i v přerovské GALERII ESO můžete obdivovat nové litografie od IVY HÜTTNEROVÉ a JIŘÍHO SLÍVY. Malá ukázka v sekci autoři.


Novinky v galeriích

31. 10. 2018

Vážení příznivci výtvarného umění, ráda bych vás upozornila na nabídku kalendářů na rok 2019. Konkrétně od autorů: IVY HÜTTNEROVÉ, ZUZANY HONSOVÉ, IVANY PAVLIŠOVÉ (KALENDÁŘ PRO SVĚTLUŠKU), TOMÁŠE LIMBERKA. Rovněž máme v nabídce kalendář s názvem NAIVNÍ UMĚNÍ. Také můžete obdivovat nové obrazy od JIŘÍHO VIDLÁKA. Více v sekci autoři.


Novinky v galeriích

25. 09. 2018

Vážení příznivci výtvarného umění v přerovské i frýdecké galerii můžete obdivovat nové obrazy od IVANY PAVLIŠOVÉ a JANY FRÝBLOVÉ. Ukázka v sekci autoři.


Změna adresy

16. 09. 2018

Vážení příznivci výtvarného umění dovolujeme si vás upozornit na změnu adresy naší provozovny ve Frýdku. Galerie pod zámkem se nově nachází na ulici RADNIČNÍ 1238. Najdete nás, když půjdete z frýdeckého náměstí dolů směrem k Magistrátu města Frýdku-Místku. Provozní doba je uveden v sekci kontakty. Těšíme se na vaši návštěvu.


Archiv aktualit

 

© 2008 Galerie pod Zámkem
Tvorba www - webdesign Web & Media, a. s.