ÚvodVýstavyAutořiPlánovaný programNapsali o násKontakty
aktuality

Aktuality

 

Novinky v galeriích

V obou galeriích můžete obdivovat nové obrazy od autorů:

J.DIVIŠOVÉ, I.PAVLIŠOVÉ a J.VIDLÁKA. K vidění jsou také grafiky od T.BÍMA.

Malá ukázka v sekci AUTOŘI. Těšíme se na vaši návštěvu.

 

 

Výstava Ivany Pavlišové

Vážení přátelé výtvarného umění v přerovské galerii Eso vás srdečně zveme na výstavu obrazů Ivany Pavlišové s názvem Barvy. Výstava potrvá dokonce června 2017. Fotografie z vernisáže si můžete prohlédnout v sekci výstavy.

 

 

Novinky v galeriích

Vážení přátelé výtvarného umění, v sekci autoři si můžete prohlédnout nové grafické listy IVY HÜTTNEROVÉ.

 

 

Novinky v galeriích

Pro navození jarní atmosféry si můžete v sekci AUTOŘI prohlédnout nové obrazy od VIKTORA ZAKRYNYCNEHO.

 

 

Novinky v galeriích

Vážení přátelé výtvarného umění v přerovské Galerii Eso vás zveme na výstavu s názvem Krajina. Výstava zde bude ke zhlédnutí do 19.5.2017.
Ve frýdecké Galerii pod zámkem byla zahájena výstava s názvem Květiny. Zastoupení autoři: J. Čihák, J. Frýblová, J. Hladký, H. Hrušková-Štefková, H. Lešanovská, L. Žilinská a další. Výstava potrvá do 19.5.2017. Jste srdečně zváni.

 

 

Novinky v galeriích

Vážení příznivci výtvarného umění, v měsíci březnu na vás čekají nové obrazy od vašich oblíbených autorů. Humorné obrázky od JIŘÍHO VIDLÁKA, kouzelná zátiší od DAGMAR DUDOVÉ a obrazy ROMANA SCHMUCKERA , které na vás dýchnou atmosférou starých časů. Malá ukázka v sekci autoři.

 

 

Novinky v galerii

Vážení přátelé výtvarného umění,
malířka SIMONETTA ŠMÍDOVÁ vás i v těchto mrazivých dnech svými novými obrazy potěší a zahřeje na duši. Malá ukázka její tvorby v sekci autoři. Těšíme se na vás!

 

 

Novinky v galeriích

Pro milovníky umění připravily obě galerie nové obrazy od těchto autorů:
D.DUDOVÉ, J. FRÝBLOVÉ, J.H.MENZINGERA, I. PAVLIŠOVÉ, V.ZAKRYNYCNEHO.
Jste srdečně zváni.

 

 

Výstava Krajina

Vážení, zveme Vás a Vaše přátele na výstavu s názvem KRAJINA. Budou na ní zastoupena díla žijících i nežijících autorů.
Konkrétně: J:HRNČÁRKA, B.JAROŇKA, J.DROZDA, L.PARMY, V.SEDLÁČKA, E.SERVÁTKOVÉ, M.DYLA, Š. KRHUTA, J.KRISTENA, L.MATULOVÉ, J. NOVICKÉHO, P. ŠPAČKA a dalších.
Vernisáž za účasti autorů se uskuteční v Galerii pod zámkem v pondělí 28.11. 2016 v 17 hodin. Výstava je prodejní a potrvá do 31.3.2017.
Jste srdečně zváni.

 

 

Novinky v galeriích

Vážení příznivci výtvarného umění, ráda bych vás upozornila na nabídku kalendářů na rok 2017.
Konkrétně od autorů: IVY HÜTTNEROVÉ, ZUZANY HONSOVÉ, VLASTY ŠVEJDOVÉ, DAGMAR DUDOVÉ a TOMÁŠE LIMBERKA.

 

 

Strana výpisu:  1 2 3 4 5 6 7 8

 

Aktuality

 

Novinky v galeriích

10. 12. 2018

V měsíci prosinci můžete v obou galeriích obdivovat mimo jiné i nové grafické listy pražského autora TOMÁŠE HŘIVNÁČE. Jeho doménou jsou hlavně ženy. Ukázka v sekci autoři.


Novinky v galeriích

10. 11. 2018

Ve frýdecké GALERII POD ZÁMKEM i v přerovské GALERII ESO můžete obdivovat nové litografie od IVY HÜTTNEROVÉ a JIŘÍHO SLÍVY. Malá ukázka v sekci autoři.


Novinky v galeriích

31. 10. 2018

Vážení příznivci výtvarného umění, ráda bych vás upozornila na nabídku kalendářů na rok 2019. Konkrétně od autorů: IVY HÜTTNEROVÉ, ZUZANY HONSOVÉ, IVANY PAVLIŠOVÉ (KALENDÁŘ PRO SVĚTLUŠKU), TOMÁŠE LIMBERKA. Rovněž máme v nabídce kalendář s názvem NAIVNÍ UMĚNÍ. Také můžete obdivovat nové obrazy od JIŘÍHO VIDLÁKA. Více v sekci autoři.


Novinky v galeriích

25. 09. 2018

Vážení příznivci výtvarného umění v přerovské i frýdecké galerii můžete obdivovat nové obrazy od IVANY PAVLIŠOVÉ a JANY FRÝBLOVÉ. Ukázka v sekci autoři.


Změna adresy

16. 09. 2018

Vážení příznivci výtvarného umění dovolujeme si vás upozornit na změnu adresy naší provozovny ve Frýdku. Galerie pod zámkem se nově nachází na ulici RADNIČNÍ 1238. Najdete nás, když půjdete z frýdeckého náměstí dolů směrem k Magistrátu města Frýdku-Místku. Provozní doba je uveden v sekci kontakty. Těšíme se na vaši návštěvu.


Archiv aktualit

 

© 2008 Galerie pod Zámkem
Tvorba www - webdesign Web & Media, a. s.