ÚvodVýstavyAutořiPlánovaný programNapsali o násKontakty
aktuality

Aktuality

 

Novinky v galerii

Vážení přátelé výtvarného umění, naše galerie Vás zve na nového autora TOMÁŠE HŘIVNÁČE. Zabývá se především grafickou tvorbou, je vynikající v technice suché jehly. Za dílo Flamenco I. Získal v roce 2009 první cenu na mezinárodním bienále grafiky Xátiva ve Španělsku. Hřivnáčovou doménou jsou ženy.

 

 

Novinky v galerii

Vážení přátelé výtvarného umění, ráda bych Vás pozvala do naší galerie na nové grafiky od Ivy Hüttnerové a na nová kouzelná zátiší Dagmar Dudové. Malá upoutávka je k vidění v sekci autoři.

 

 

NOVÍ AUTOŘI V GALERII

Vážení přátelé výtvarného umění, ráda bych vás pozvala na nové autory do naší galerie. Obdivovat můžete malířský um SERGEJE KULINY, JIŘÍHO STUDENSKÉHO,PETRA ŠPAČKA, HEINZE MENZINGERA a LIBUŠE MATULOVÉ. Ráda bych vás také upozornila na novinky v podobě optimistických obrázků JIŘÍHO VIDLÁKA a nových grafik JIŘÍHO ANDERLEHO. V sekci autoři si můžete ukázku jejich tvorby prohlédnout.

 

 

Vážení přátelé výtvarného umění

dovolte mi, abych Vás srdečně pozvala na vernisáž výstavy SVĚTLANY ŽALMÁNKOVÉ nazvanou KOUZLA BAREV. Autorka bude osobně přítomna, dorazí z daleké Bělé pod Bezdězem. Pokud máte rádi krásné ženy a chcete strávit chvíli ve společnosti velmi příjemné a krásné dámy, neváhejte a přijďte na vernisáž, která proběhne v pátek 17.4. 2015 v 17 hodin. Určitě se bude na co dívat.

 

 

Novinky v Galerii

Vážení přátelé výtvarného umění, ráda bych Vás pozvala do naší galerie, abyste zde mohli obdivovat poutavou krajinomalbu ŠTĚPÁNA KRHUTA, akvarely MIROSLAVA DYLA a Vaši pozornost si určitě zaslouží neotřelá figurativní malba BOHUMILA NEČASE.

 

 

Novinky v galerii

Vážení příznivci výtvarného umění, v naší galerii můžete nově obdivovat díla těchto autorů: LIBUŠE ŽILINSKÉ a LADISLAVA BORÁKA.

 

 

Vánoční přání

Vážení přátelé a příznivci výtvarného umění,
ráda bych vám popřála radostné Vánoce a vše nejlepší do nového roku 2015.
Také vám přeji mnoho kulturních zážitků a to nejen u nás v galerii.

 

 

Novinky v galerii

Vážení přátelé výtvarného umění, ráda bych Vás upozornila na novinky od malířky a herečky Ivy Hüttnerové. Litografie si můžete prohlédnout v sekci autoři.

 

 

Ženského rodu je krása

Vážení přátelé výtvarného umění, na vernisáži, která proběhla 10.11.2014 jste mohli obdivovat díla těchto autorů: Světlany Žalmánkové, autorky, která maluje portréty akrylovými barvami na plátno. Stěžejním tématem je u ní žena a to v mnoha podobách. Bohumila Nečase, který používá několik výtvarných technik, ale má jedno téma - ženy. Akademické malířky Libuše Žilinské - pro její tvorbu je charakteristická dokonalá technika olejomalby a krása těla i ducha prostupuje každým jejím portrétem. A nakonec Lenky Dobiášové, nejmladší vystavující autorky, která obohatila výstavu svými retroakty. Malou ukázku tvorby těchto autorů můžete vidět v naší fotogalerii. Výstava potrvá do 20.prosince 2014. Všichni jste srdečně zváni.

Kliknutím zvětšíte obrázek

 

 

 

Přijďte na ženskou krásu

Galerie pod zámkem zve všechny milovníky výtvarného umění na vernisáž výstavy s názvem ŽENSKÉHO RODU JE KRÁSA. Ta proběhne v pondělí 10.11. 2014 v 17.30 v galerijních prostorách.

Vystavující autoři: L. Žilinská, B. Nečas, S. Žalmánková, L. Dobiášová a další.

Výstava potrvá do 20.12. 2014.

 

 

Strana výpisu:  1 2 3 4 5 6 7 8

 

Aktuality

 

Novinky v galeriích

10. 12. 2018

V měsíci prosinci můžete v obou galeriích obdivovat mimo jiné i nové grafické listy pražského autora TOMÁŠE HŘIVNÁČE. Jeho doménou jsou hlavně ženy. Ukázka v sekci autoři.


Novinky v galeriích

10. 11. 2018

Ve frýdecké GALERII POD ZÁMKEM i v přerovské GALERII ESO můžete obdivovat nové litografie od IVY HÜTTNEROVÉ a JIŘÍHO SLÍVY. Malá ukázka v sekci autoři.


Novinky v galeriích

31. 10. 2018

Vážení příznivci výtvarného umění, ráda bych vás upozornila na nabídku kalendářů na rok 2019. Konkrétně od autorů: IVY HÜTTNEROVÉ, ZUZANY HONSOVÉ, IVANY PAVLIŠOVÉ (KALENDÁŘ PRO SVĚTLUŠKU), TOMÁŠE LIMBERKA. Rovněž máme v nabídce kalendář s názvem NAIVNÍ UMĚNÍ. Také můžete obdivovat nové obrazy od JIŘÍHO VIDLÁKA. Více v sekci autoři.


Novinky v galeriích

25. 09. 2018

Vážení příznivci výtvarného umění v přerovské i frýdecké galerii můžete obdivovat nové obrazy od IVANY PAVLIŠOVÉ a JANY FRÝBLOVÉ. Ukázka v sekci autoři.


Změna adresy

16. 09. 2018

Vážení příznivci výtvarného umění dovolujeme si vás upozornit na změnu adresy naší provozovny ve Frýdku. Galerie pod zámkem se nově nachází na ulici RADNIČNÍ 1238. Najdete nás, když půjdete z frýdeckého náměstí dolů směrem k Magistrátu města Frýdku-Místku. Provozní doba je uveden v sekci kontakty. Těšíme se na vaši návštěvu.


Archiv aktualit

 

© 2008 Galerie pod Zámkem
Tvorba www - webdesign Web & Media, a. s.