ÚvodVýstavyAutořiPlánovaný programNapsali o násKontakty
aktuality

Aktuality

 

Novinky v galeriích

Vážení přátelé výtvarného umění v sekci autoři si můžete prohlédnout nové obrazy od VIKTORA ZAKRYNYCNÉHO a JIŘÍHO VIDLÁKA.

 

 

NOVINKY V GALERIÍCH

Vážení příznivci výtvarného umění, v přerovské i frýdecké galerii můžete obdivovat nové litografie IVY HÜTTNEROVÉ. Zakoupit si u nás můžete i kalendáře na rok 2018 od ZUZANY HONSOVÉ, JANY PREDIKANTOVÉ, IVY HÜTTNEROVÉ a TOMÁŠE LIMBERKA. Jako vždy se můžete pokochat malou ukázkou v sekci autoři.

 

 

Výstava Světlany Žalmánkové

Vážení příznivci výtvarného umění, v přerovské galerii Eso vás srdečně zveme na výstavu obrazů SVĚTLANY ŽALMÁNKOVÉ. Výstava bude zahájena vernisáží za účasti autorky 12.10. 2017 v 17.30 hodin. Výstava bude k vidění v galerii Eso do 16.11.2017. Obrazy z výstavy Světlany Žalmánkové si můžete prohlédnout v sekci AUTOŘI.

 

 

Novinky v galeriích

V obou galeriích můžete obdivovat nové obrazy od autorů:

J.DIVIŠOVÉ, I.PAVLIŠOVÉ a J.VIDLÁKA. K vidění jsou také grafiky od T.BÍMA.

Malá ukázka v sekci AUTOŘI. Těšíme se na vaši návštěvu.

 

 

Výstava Ivany Pavlišové

Vážení přátelé výtvarného umění v přerovské galerii Eso vás srdečně zveme na výstavu obrazů Ivany Pavlišové s názvem Barvy. Výstava potrvá dokonce června 2017. Fotografie z vernisáže si můžete prohlédnout v sekci výstavy.

 

 

Novinky v galeriích

Vážení přátelé výtvarného umění, v sekci autoři si můžete prohlédnout nové grafické listy IVY HÜTTNEROVÉ.

 

 

Novinky v galeriích

Pro navození jarní atmosféry si můžete v sekci AUTOŘI prohlédnout nové obrazy od VIKTORA ZAKRYNYCNEHO.

 

 

Novinky v galeriích

Vážení přátelé výtvarného umění v přerovské Galerii Eso vás zveme na výstavu s názvem Krajina. Výstava zde bude ke zhlédnutí do 19.5.2017.
Ve frýdecké Galerii pod zámkem byla zahájena výstava s názvem Květiny. Zastoupení autoři: J. Čihák, J. Frýblová, J. Hladký, H. Hrušková-Štefková, H. Lešanovská, L. Žilinská a další. Výstava potrvá do 19.5.2017. Jste srdečně zváni.

 

 

Novinky v galeriích

Vážení příznivci výtvarného umění, v měsíci březnu na vás čekají nové obrazy od vašich oblíbených autorů. Humorné obrázky od JIŘÍHO VIDLÁKA, kouzelná zátiší od DAGMAR DUDOVÉ a obrazy ROMANA SCHMUCKERA , které na vás dýchnou atmosférou starých časů. Malá ukázka v sekci autoři.

 

 

Novinky v galerii

Vážení přátelé výtvarného umění,
malířka SIMONETTA ŠMÍDOVÁ vás i v těchto mrazivých dnech svými novými obrazy potěší a zahřeje na duši. Malá ukázka její tvorby v sekci autoři. Těšíme se na vás!

 

 

Strana výpisu:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

 

Aktuality

 

Novinky v galerii

21. 03. 2021

Vážení přátelé výtvarného umění , protože stále nemůžeme vzhledem k nařízení vlády otevřít kamennou pobočku, snažíme se Vás potěšit alespoň prostřednictvím našich webových stránek. Pro tuto chvíli jsme pro Vás z naší velké nabídky připravili ochutnávku děl JIŘÍHO KRISTENA s důrazem na jeho oblíbené přerovské motivy. Úsměv na Vaší tváři určitě vykouzlí také zbrusu nové humorné litografie JIŘÍHO SLÍVY. Pokud se Vám cokoli z naší nabídky líbí, neváhejte nás kontaktovat na našem e-mailu galeriepodzamkem@seznam.cz! Obrazy Vám buď zašleme poštou na dobírku nebo si je po domluvě můžete vyzvednout u nás v galerii na Kratochvílově ulici v Přerově.


Novinky v galerii

02. 12. 2020

Vážení přátelé výtvarného umění, po nechtěné pauze a v krásném adventním čase Vás zveme do přerovské galerie na nové obrazy autorek IVY HÜTTNEROVÉ, DAGMAR DUDOVÉ a JANY FRÝBLOVÉ. Od pražské malířky Ivy Hüttnerové jsou k vidění její typické obrázky ze starých časů, u Dagmar Dudové můžete obdivovat krásná propracovaná zátiší a šestnáct nových obrazů Jany Frýblové na Vás dýchne nejen květinovou atmosférou, ale povedené a žádané jsou také její abstrakce. Ukázka v sekci autoři.


Galerie jede dál on-line

24. 10. 2020

Vážení přátelé výtvarného umění, v této nelehké době se Vás budeme snažit potěšit naší nabídkou na webových stránkách www.galeriepodzamkem.cz. Veškerá díla i kalendáře Vám můžeme zaslat na dobírku do Vašeho domova. Své dotazy ohledně cen či případného zaslání směřujte na e-mail galeriepodzamkem@seznam.cz. Budeme rádi, když naší nabídky využijete. Přejeme Vám všem pevné zdraví.


Novinky od JIŘÍHO SLÍVY

20. 10. 2020

V galerii Eso v Přerově můžete nově zhlédnout nové grafiky JIŘÍHO SLÍVY. Autor se narodil v roce 1947 v Plzni, od roku 1966 žije a tvoří v Praze. Magie grafiky J. Slívy umí výmluvně promlouvat beze slov. Jeho obrázkům svědčí humor, velký nástroj poznávání světa. Ukázka v sekci Autoři.


Poutavé kalendáře na rok 2021

20. 10. 2020

V galerii Eso v Přerově si aktuálně můžete vybrat z několika kalendářů na rok 2021. K dispozici jsou typické kalendáře od IVY HÜTTNEROVÉ, humorně laděné kousky od JIŘÍHO VIDLÁKA a za pozornost stojí také kalendář ZUZANY HONSOVÉ a v neposlední řadě vás jistě zaujmou i krajiny snů od IVANY PAVLIŠOVÉ.


Archiv aktualit

 

© 2008 Galerie pod Zámkem
Tvorba www - webdesign Web & Media, a. s.