ÚvodVýstavyAutořiPlánovaný programNapsali o násKontakty
aktuality

Aktuality

 

Novinky v galeriiích

V přerovské galerii Eso je od 22.5. k vidění výstava obrazů JIŘÍHO VIDLÁKA. Výstava zde potrvá do 15.6.2018.
Dále můžete v obou galeriích obdivovat nové obrazy BOHUMILA NEČASE. Malá ukázka jeho tvorby v sekci autoři.

 

 

Výstava Jiřího Vidláka

Vážení příznivci výtvarného umění, frýdecká Galerie pod zámkem Vás srdečně zve na výstavu JIŘÍHO VIDLÁKA nazvanou Nevšední příhody všedních dní. Vernisáž za účasti autora proběhne v pátek 13. 4. 2018 v 17 hodin v krásných prostorách naší galerie. Výstava je nachystána u příležitosti 10-let fungování naší galerie. Zajímavými a vtipnými obrazy stále populárnějšího brněnského malíře oslavíme narozeniny galerie! Hudební zpestření celé akce bude mít na starosti frýdecko-místecká kapela UNI-CORN. Na vernisáž a sklenici dobrého vína jste všichni srdečně zváni. Kdo nestihne vernisáž, nemusí smutnit, výstava potrvá v našich prostorách až do 11.5. 2018.

 

 

Novinky v galeriích

Vážení přátelé výtvarného umění v sekci autoři si můžete prohlédnout nové obrazy od VIKTORA ZAKRYNYCNÉHO a JIŘÍHO VIDLÁKA.

 

 

NOVINKY V GALERIÍCH

Vážení příznivci výtvarného umění, v přerovské i frýdecké galerii můžete obdivovat nové litografie IVY HÜTTNEROVÉ. Zakoupit si u nás můžete i kalendáře na rok 2018 od ZUZANY HONSOVÉ, JANY PREDIKANTOVÉ, IVY HÜTTNEROVÉ a TOMÁŠE LIMBERKA. Jako vždy se můžete pokochat malou ukázkou v sekci autoři.

 

 

Výstava Světlany Žalmánkové

Vážení příznivci výtvarného umění, v přerovské galerii Eso vás srdečně zveme na výstavu obrazů SVĚTLANY ŽALMÁNKOVÉ. Výstava bude zahájena vernisáží za účasti autorky 12.10. 2017 v 17.30 hodin. Výstava bude k vidění v galerii Eso do 16.11.2017. Obrazy z výstavy Světlany Žalmánkové si můžete prohlédnout v sekci AUTOŘI.

 

 

Novinky v galeriích

V obou galeriích můžete obdivovat nové obrazy od autorů:

J.DIVIŠOVÉ, I.PAVLIŠOVÉ a J.VIDLÁKA. K vidění jsou také grafiky od T.BÍMA.

Malá ukázka v sekci AUTOŘI. Těšíme se na vaši návštěvu.

 

 

Výstava Ivany Pavlišové

Vážení přátelé výtvarného umění v přerovské galerii Eso vás srdečně zveme na výstavu obrazů Ivany Pavlišové s názvem Barvy. Výstava potrvá dokonce června 2017. Fotografie z vernisáže si můžete prohlédnout v sekci výstavy.

 

 

Novinky v galeriích

Vážení přátelé výtvarného umění, v sekci autoři si můžete prohlédnout nové grafické listy IVY HÜTTNEROVÉ.

 

 

Novinky v galeriích

Pro navození jarní atmosféry si můžete v sekci AUTOŘI prohlédnout nové obrazy od VIKTORA ZAKRYNYCNEHO.

 

 

Novinky v galeriích

Vážení přátelé výtvarného umění v přerovské Galerii Eso vás zveme na výstavu s názvem Krajina. Výstava zde bude ke zhlédnutí do 19.5.2017.
Ve frýdecké Galerii pod zámkem byla zahájena výstava s názvem Květiny. Zastoupení autoři: J. Čihák, J. Frýblová, J. Hladký, H. Hrušková-Štefková, H. Lešanovská, L. Žilinská a další. Výstava potrvá do 19.5.2017. Jste srdečně zváni.

 

 

Strana výpisu:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

 

Aktuality

 

Nová galerie v Olomoci

20. 09. 2021

Ve středu 22. září otevíráme v Olomouci zbrusu novou galerii na Ostružnické ulici 351/25 umístěnou v přízemí činžovního dvoupatrového domu. Ten vznikl na středověké parcele adaptací historického objektu s gotickými a renesančními sklepy a s barokními malovanými trámovými stropy. Secesní úprava pochází z let 1910-1912 (stavitelé B. Vodička a J. Juránek). Vysoký reliéf postavy Hanačky v národním kroji držící fotografický přístroj sloužil jako reklama fotografického ateliéru. Reliéf je dílem sochaře Hladíka. Objekt je od 3.5. 1958 prohlášen kulturní památkou! V nové galerii budeme nabízet jedinečné umění, které pro Vás budeme držet pod zámkem. Kdy jej odemknete, záleží jenom na Vás. Stačí se přijít podívat a zbytek bude na Vás. Nové autory, které do Olomouce přivádíme, Vám budeme na našich stránkách postupně představovat.


Novinky v galerii

14. 05. 2021

Vážení přátelé výtvarného umění, jsme velmi rádi, že se naše galerie opět otevřela a můžeme se tak po čase znovu s Vámi osobně podělit o radost z výtvarných děl. Přerovská galerie i dále funguje dle provozní doby, kterou najdete na našich webových stránkách. Vaše oko určitě potěší nové a velmi vtipné obrazy od JIŘÍHO VIDLÁKA, květinové motivy JANY FRÝBLOVÉ a v neposlední řadě pohodové obrazy SIMONETTY ŠMÍDOVÉ. Srdečně Vás všechny zveme!


Novinky v galerii

21. 03. 2021

Vážení přátelé výtvarného umění , protože stále nemůžeme vzhledem k nařízení vlády otevřít kamennou pobočku, snažíme se Vás potěšit alespoň prostřednictvím našich webových stránek. Pro tuto chvíli jsme pro Vás z naší velké nabídky připravili ochutnávku děl JIŘÍHO KRISTENA s důrazem na jeho oblíbené přerovské motivy. Úsměv na Vaší tváři určitě vykouzlí také zbrusu nové humorné litografie JIŘÍHO SLÍVY. Pokud se Vám cokoli z naší nabídky líbí, neváhejte nás kontaktovat na našem e-mailu galeriepodzamkem@seznam.cz! Obrazy Vám buď zašleme poštou na dobírku nebo si je po domluvě můžete vyzvednout u nás v galerii na Kratochvílově ulici v Přerově.


Novinky v galerii

02. 12. 2020

Vážení přátelé výtvarného umění, po nechtěné pauze a v krásném adventním čase Vás zveme do přerovské galerie na nové obrazy autorek IVY HÜTTNEROVÉ, DAGMAR DUDOVÉ a JANY FRÝBLOVÉ. Od pražské malířky Ivy Hüttnerové jsou k vidění její typické obrázky ze starých časů, u Dagmar Dudové můžete obdivovat krásná propracovaná zátiší a šestnáct nových obrazů Jany Frýblové na Vás dýchne nejen květinovou atmosférou, ale povedené a žádané jsou také její abstrakce. Ukázka v sekci autoři.


Galerie jede dál on-line

24. 10. 2020

Vážení přátelé výtvarného umění, v této nelehké době se Vás budeme snažit potěšit naší nabídkou na webových stránkách www.galeriepodzamkem.cz. Veškerá díla i kalendáře Vám můžeme zaslat na dobírku do Vašeho domova. Své dotazy ohledně cen či případného zaslání směřujte na e-mail galeriepodzamkem@seznam.cz. Budeme rádi, když naší nabídky využijete. Přejeme Vám všem pevné zdraví.


Archiv aktualit

 

© 2008 Galerie pod Zámkem
Tvorba www - webdesign Web & Media, a. s.