ÚvodVýstavyAutořiPlánovaný programNapsali o násKontakty
aktuality

Aktuality

 

Vážení přátelé výtvarného umění

dovolte mi, abych Vás srdečně pozvala na vernisáž výstavy SVĚTLANY ŽALMÁNKOVÉ nazvanou KOUZLA BAREV. Autorka bude osobně přítomna, dorazí z daleké Bělé pod Bezdězem. Pokud máte rádi krásné ženy a chcete strávit chvíli ve společnosti velmi příjemné a krásné dámy, neváhejte a přijďte na vernisáž, která proběhne v pátek 17.4. 2015 v 17 hodin. Určitě se bude na co dívat.

 

 

Novinky v Galerii

Vážení přátelé výtvarného umění, ráda bych Vás pozvala do naší galerie, abyste zde mohli obdivovat poutavou krajinomalbu ŠTĚPÁNA KRHUTA, akvarely MIROSLAVA DYLA a Vaši pozornost si určitě zaslouží neotřelá figurativní malba BOHUMILA NEČASE.

 

 

Novinky v galerii

Vážení příznivci výtvarného umění, v naší galerii můžete nově obdivovat díla těchto autorů: LIBUŠE ŽILINSKÉ a LADISLAVA BORÁKA.

 

 

Vánoční přání

Vážení přátelé a příznivci výtvarného umění,
ráda bych vám popřála radostné Vánoce a vše nejlepší do nového roku 2015.
Také vám přeji mnoho kulturních zážitků a to nejen u nás v galerii.

 

 

Novinky v galerii

Vážení přátelé výtvarného umění, ráda bych Vás upozornila na novinky od malířky a herečky Ivy Hüttnerové. Litografie si můžete prohlédnout v sekci autoři.

 

 

Ženského rodu je krása

Vážení přátelé výtvarného umění, na vernisáži, která proběhla 10.11.2014 jste mohli obdivovat díla těchto autorů: Světlany Žalmánkové, autorky, která maluje portréty akrylovými barvami na plátno. Stěžejním tématem je u ní žena a to v mnoha podobách. Bohumila Nečase, který používá několik výtvarných technik, ale má jedno téma - ženy. Akademické malířky Libuše Žilinské - pro její tvorbu je charakteristická dokonalá technika olejomalby a krása těla i ducha prostupuje každým jejím portrétem. A nakonec Lenky Dobiášové, nejmladší vystavující autorky, která obohatila výstavu svými retroakty. Malou ukázku tvorby těchto autorů můžete vidět v naší fotogalerii. Výstava potrvá do 20.prosince 2014. Všichni jste srdečně zváni.

Kliknutím zvětšíte obrázek

 

 

 

Přijďte na ženskou krásu

Galerie pod zámkem zve všechny milovníky výtvarného umění na vernisáž výstavy s názvem ŽENSKÉHO RODU JE KRÁSA. Ta proběhne v pondělí 10.11. 2014 v 17.30 v galerijních prostorách.

Vystavující autoři: L. Žilinská, B. Nečas, S. Žalmánková, L. Dobiášová a další.

Výstava potrvá do 20.12. 2014.

 

 

Novinky v galerii

Vážení přátelé výtvarného umění, dovolte mi, abych vás upozornila na nová díla v naší galerii. Jedná se o tvorbu těchto autorů: V. ZAKRYNYCNEHO, I. PAVLIŠOVÉ, L. BORÁKA a také J. VIDLÁKA, našeho nejnovějšího autora, jehož obrázky vás pohladí po duši a vykouzlí úsměv na rtech.

 

 

Obrazy ELIŠKY SERVÁTKOVÉ do konce června

Vážení přátelé výtvarného umění, na vernisáži obrazů Elišky Servátkové, která proběhla v pondělí 28.4., obdivovali příchozí celou škálu děl této nejznámější frýdecko-místecké malířky. K vidění jsou oleje, akvarely, kvaše a zejména linoryty. Tematicky zachycují každodenní život ve Frýdku-Místku i Beskydech. Kytice Elišky Servátkové skutečně evokují právě probíhající jaro. Doktor Karel Bogar, který vernisáž uváděl, poděkoval naší galerii za to, že se podařilo takovouto výstavu uspořádat a připomenout si tak neopakovatelný odkaz populární Elišky Servátkové. Výstava je z větší části prodejní, menší prostor je pak vyhrazen pro díla ze soukromých sbírek. S malebnou tvorbou výtvarnice se tak u nás můžete kochat až do konce 28. června. Jste srdečně zváni.

Kliknutím zvětšíte obrázek

 

 

 

Novinky v galerii

Galerie pod zámkem si vás dovoluje upozornit na tvorbu světoznámého grafika PAVLA HLAVATÉHO, nositele řady zahraničních i domácích ocenění. Více v sekci autoři.

 

 

Strana výpisu:  1 2 3 4 5 6 7 8 9

 

Aktuality

 

Novinky v galerii

16. 05. 2020

V měsíci květnu bychom vás rádi upozornili na nové obrazy JIŘÍHO VIDLÁKA a SIMONETTY ŠMÍDOVÉ. Ukázka v sekci autoři.


Iva Hüttnerová

19. 03. 2020

Od této oblíbené pražské autorky na Vás čekají nové grafické listy. Ukázka v sekci autoři.


Jarka Divišová

19. 03. 2020

Rádi bychom Vás upozornili na nové obrazy této autorky. Více v sekci autoři.


Jiří Vidlák

09. 01. 2020

Nové obrazy tohoto oblíbeného autora můžete obdivovat v přerovské galerii Eso. Ukázka v sekci autoři.


Simonetta Šmídová

04. 12. 2019

Nové obrazy této malířky si můžete prohlédnout v přerovské galerii Eso. Ukázka v sekci autoři.


Archiv aktualit

 

© 2008 Galerie pod Zámkem
Tvorba www - webdesign Web & Media, a. s.