ÚvodVýstavyAutořiPlánovaný programNapsali o násKontakty
aktuality

Aktuality

 

Novinky v galeriích

Vážení přátelé výtvarného umění, v obou našich galeriích na vás čekají nové obrazy.
Konkrétně mistrovské olejomalby od SERGEJE KULINY, skvělá figurativní tvorba BOHUMILA NEČASE.
Těšit se můžete zejména v přerovské Galerii Eso z obrázků nové autorky JANY ZWINSOVÉ.
Ukázka v sekci autoři.

 

 

Novinky v galerii

Vážení přátelé výtvarného umění,
srdečně Vás zvu do obou kamenných galerií na obrazy akademického malíře LUKÁŠE ORLITY a na
snové obrazy nové autorky SIMONETTY ŠMÍDOVÉ. V přerovské galerii Eso pak na poetické olejomalby
ONDŘEJE KOČÁRA.
Malá ukázka jejich tvorby je v sekci autoři.

 

 

Novinky v galerii

Vážení přátelé výtvarného umění, naše galerie Vás zve na nové obrazy IVANY PAVLIŠOVÉ, které vás zajisté potěší a zahřejí na duši v tomto chladném ročním období. Malou ukázku její tvorby můžete zhlédnout v sekci autoři.

 

 

Novinky v galerii

Vážení přátelé výtvarného umění, naše galerie Vás zve na nového autora TOMÁŠE HŘIVNÁČE. Zabývá se především grafickou tvorbou, je vynikající v technice suché jehly. Za dílo Flamenco I. Získal v roce 2009 první cenu na mezinárodním bienále grafiky Xátiva ve Španělsku. Hřivnáčovou doménou jsou ženy.

 

 

Novinky v galerii

Vážení přátelé výtvarného umění, ráda bych Vás pozvala do naší galerie na nové grafiky od Ivy Hüttnerové a na nová kouzelná zátiší Dagmar Dudové. Malá upoutávka je k vidění v sekci autoři.

 

 

NOVÍ AUTOŘI V GALERII

Vážení přátelé výtvarného umění, ráda bych vás pozvala na nové autory do naší galerie. Obdivovat můžete malířský um SERGEJE KULINY, JIŘÍHO STUDENSKÉHO,PETRA ŠPAČKA, HEINZE MENZINGERA a LIBUŠE MATULOVÉ. Ráda bych vás také upozornila na novinky v podobě optimistických obrázků JIŘÍHO VIDLÁKA a nových grafik JIŘÍHO ANDERLEHO. V sekci autoři si můžete ukázku jejich tvorby prohlédnout.

 

 

Vážení přátelé výtvarného umění

dovolte mi, abych Vás srdečně pozvala na vernisáž výstavy SVĚTLANY ŽALMÁNKOVÉ nazvanou KOUZLA BAREV. Autorka bude osobně přítomna, dorazí z daleké Bělé pod Bezdězem. Pokud máte rádi krásné ženy a chcete strávit chvíli ve společnosti velmi příjemné a krásné dámy, neváhejte a přijďte na vernisáž, která proběhne v pátek 17.4. 2015 v 17 hodin. Určitě se bude na co dívat.

 

 

Novinky v Galerii

Vážení přátelé výtvarného umění, ráda bych Vás pozvala do naší galerie, abyste zde mohli obdivovat poutavou krajinomalbu ŠTĚPÁNA KRHUTA, akvarely MIROSLAVA DYLA a Vaši pozornost si určitě zaslouží neotřelá figurativní malba BOHUMILA NEČASE.

 

 

Novinky v galerii

Vážení příznivci výtvarného umění, v naší galerii můžete nově obdivovat díla těchto autorů: LIBUŠE ŽILINSKÉ a LADISLAVA BORÁKA.

 

 

Vánoční přání

Vážení přátelé a příznivci výtvarného umění,
ráda bych vám popřála radostné Vánoce a vše nejlepší do nového roku 2015.
Také vám přeji mnoho kulturních zážitků a to nejen u nás v galerii.

 

 

Strana výpisu:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

 

Aktuality

 

Novinky v galerii

21. 03. 2021

Vážení přátelé výtvarného umění , protože stále nemůžeme vzhledem k nařízení vlády otevřít kamennou pobočku, snažíme se Vás potěšit alespoň prostřednictvím našich webových stránek. Pro tuto chvíli jsme pro Vás z naší velké nabídky připravili ochutnávku děl JIŘÍHO KRISTENA s důrazem na jeho oblíbené přerovské motivy. Úsměv na Vaší tváři určitě vykouzlí také zbrusu nové humorné litografie JIŘÍHO SLÍVY. Pokud se Vám cokoli z naší nabídky líbí, neváhejte nás kontaktovat na našem e-mailu galeriepodzamkem@seznam.cz! Obrazy Vám buď zašleme poštou na dobírku nebo si je po domluvě můžete vyzvednout u nás v galerii na Kratochvílově ulici v Přerově.


Novinky v galerii

02. 12. 2020

Vážení přátelé výtvarného umění, po nechtěné pauze a v krásném adventním čase Vás zveme do přerovské galerie na nové obrazy autorek IVY HÜTTNEROVÉ, DAGMAR DUDOVÉ a JANY FRÝBLOVÉ. Od pražské malířky Ivy Hüttnerové jsou k vidění její typické obrázky ze starých časů, u Dagmar Dudové můžete obdivovat krásná propracovaná zátiší a šestnáct nových obrazů Jany Frýblové na Vás dýchne nejen květinovou atmosférou, ale povedené a žádané jsou také její abstrakce. Ukázka v sekci autoři.


Galerie jede dál on-line

24. 10. 2020

Vážení přátelé výtvarného umění, v této nelehké době se Vás budeme snažit potěšit naší nabídkou na webových stránkách www.galeriepodzamkem.cz. Veškerá díla i kalendáře Vám můžeme zaslat na dobírku do Vašeho domova. Své dotazy ohledně cen či případného zaslání směřujte na e-mail galeriepodzamkem@seznam.cz. Budeme rádi, když naší nabídky využijete. Přejeme Vám všem pevné zdraví.


Novinky od JIŘÍHO SLÍVY

20. 10. 2020

V galerii Eso v Přerově můžete nově zhlédnout nové grafiky JIŘÍHO SLÍVY. Autor se narodil v roce 1947 v Plzni, od roku 1966 žije a tvoří v Praze. Magie grafiky J. Slívy umí výmluvně promlouvat beze slov. Jeho obrázkům svědčí humor, velký nástroj poznávání světa. Ukázka v sekci Autoři.


Poutavé kalendáře na rok 2021

20. 10. 2020

V galerii Eso v Přerově si aktuálně můžete vybrat z několika kalendářů na rok 2021. K dispozici jsou typické kalendáře od IVY HÜTTNEROVÉ, humorně laděné kousky od JIŘÍHO VIDLÁKA a za pozornost stojí také kalendář ZUZANY HONSOVÉ a v neposlední řadě vás jistě zaujmou i krajiny snů od IVANY PAVLIŠOVÉ.


Archiv aktualit

 

© 2008 Galerie pod Zámkem
Tvorba www - webdesign Web & Media, a. s.