ÚvodVýstavyAutořiPlánovaný programNapsali o násKontakty
aktuality

Aktuality

 

Výhodná nabídka naší galerie

Upozorňujeme Vás na prodej drobné grafiky, obrázků a volných listů za velmi výhodné ceny! Vybrali jsme z díla F. Duši, V. Komárka, J. Lieslera, L. Majera, D. Drozda, L. Cedidlové a dalších. Akce probíhá do 31. 7. 2013.

 

 

Výstava Otty Fuska

Naše galerie přichystala pro milovníky výtvarného umění po čase opět neopakovatelná díla z tvorby regionálního malíře Otty Fuska. Prodejní výstava potrvá do 31. 7. 2013.

 

 

Novinky v galerii

K. Demel, B. Nečas, I. Pavlišová, R. Schmucker. Více o těchto autorech a jejich dílech se dozvíte v sekci Autoři.

Malou ukázku jejich děl si také můžete prohlédnout v sekci Úvod.

 

 

Galerie pod zámkem při vernisáži praskala ve švech

Vážení přátelé výtvarného umění, Galerie pod zámkem se v pondělí 19. listopadu doslova otřásala v základech. Na vernisáž výstavy obrazů Ivy Hüttnerové totiž dorazily davy lidí, které chtěly s malířkou a herečkou v jedné osobě diskutovat a podělit se o radost z jejich obrazů.

Můžete si prohlédnout i fotografie z vernisáže (které se zobrazí po rozkliknutí nadpisu-viz. Aktuality), stojí opravdu za to…

Kliknutím zvětšíte obrázek

 

 

 

Unikátní výstava se blíží ke konci

Vernisáž k výstavě Český pozdní symbolismus v grafické tvorbě první poloviny 20. století uvedl Pavel Hlavatý. Na vernisáži se sešli obdivovatelé a sběratelé, kterým Pavel Hlavatý přiblížil vystavující autory. Potěšit se tímto kvalitním uměním můžete také v naší fotogalerii. Výstava končí 14. dubna2012. Máte proto poslední šanci ke zhlédnutí mnohdy i unikátních děl. Následně výstava poputuje do Číny.

Kliknutím zvětšíte obrázek

 

 

 

Únor 2012

Ukázka z díla Ivany Pavlišové, Zimní sen, (olej) a Bohumila Nečase, Příliš erotická muzika, (olej).

 

 

Novinky v galerii

K.Beneš, T.Bím, I.Hüttnerová, E.Srncová, J.Velčovský. Více o těchto autorech a jejich dílech se dozvíte v sekci Autoři (grafika).

 

 

Vernisáž a následná výstava o Frýdku-Místku zaujaly

Slavnostní vernisáže se zúčastnila celá řada milovníků umění napříč věkovými generacemi. Z vystavujících autorů byli na vernisáži osobně přítomni Klarissa Ondráčková, Josef Novický, Štěpán Mleczko, Roman Schmucker a nejstarší vystavující autor pan Lang.

Kliknutím zvětšíte obrázek

 

 

 

Ivana Pavlišová rozdávala pohodu

V pondělí proběhla v naší galerii vernisáž výstavy Ivany Pavlišové nazvaná V SEDMÉM NEBI. Je to vyvrcholení naší společné spolupráce, která začala před více než dvěma lety.

Kliknutím zvětšíte obrázek

 

 

 

Ohlédnutí za tvorbou Otty Fuska

Naše galerie nezapomíná ani na nežijící výtvarníky. Jedním z těch, kteří si zaslouží pozornost, je jistě Otto Fusek, malíř, kterého mimo jiné okouzlily Beskydy.

 

 

Strana výpisu:  1 2 3 4 5 6 7 8

 

Aktuality

 

Novinky v galeriích

10. 12. 2018

V měsíci prosinci můžete v obou galeriích obdivovat mimo jiné i nové grafické listy pražského autora TOMÁŠE HŘIVNÁČE. Jeho doménou jsou hlavně ženy. Ukázka v sekci autoři.


Novinky v galeriích

10. 11. 2018

Ve frýdecké GALERII POD ZÁMKEM i v přerovské GALERII ESO můžete obdivovat nové litografie od IVY HÜTTNEROVÉ a JIŘÍHO SLÍVY. Malá ukázka v sekci autoři.


Novinky v galeriích

31. 10. 2018

Vážení příznivci výtvarného umění, ráda bych vás upozornila na nabídku kalendářů na rok 2019. Konkrétně od autorů: IVY HÜTTNEROVÉ, ZUZANY HONSOVÉ, IVANY PAVLIŠOVÉ (KALENDÁŘ PRO SVĚTLUŠKU), TOMÁŠE LIMBERKA. Rovněž máme v nabídce kalendář s názvem NAIVNÍ UMĚNÍ. Také můžete obdivovat nové obrazy od JIŘÍHO VIDLÁKA. Více v sekci autoři.


Novinky v galeriích

25. 09. 2018

Vážení příznivci výtvarného umění v přerovské i frýdecké galerii můžete obdivovat nové obrazy od IVANY PAVLIŠOVÉ a JANY FRÝBLOVÉ. Ukázka v sekci autoři.


Změna adresy

16. 09. 2018

Vážení příznivci výtvarného umění dovolujeme si vás upozornit na změnu adresy naší provozovny ve Frýdku. Galerie pod zámkem se nově nachází na ulici RADNIČNÍ 1238. Najdete nás, když půjdete z frýdeckého náměstí dolů směrem k Magistrátu města Frýdku-Místku. Provozní doba je uveden v sekci kontakty. Těšíme se na vaši návštěvu.


Archiv aktualit

 

© 2008 Galerie pod Zámkem
Tvorba www - webdesign Web & Media, a. s.