ÚvodVýstavyAutořiPlánovaný programNapsali o násKontakty
aktuality

Aktuality

 

Noví autoři v naší galerii

Galerie pod zámkem navázala spolupráci s dvěma novými autory – s VIKTOREM ZAKRYNYCNYM A SVĚTLANOU ŽALMÁNKOVOU. Oba dva malíři tíhnou k impresionistickému výtvarnému vyjádření. Na rozdíl od Zakrynycného je u Žalmánkové stěžejním tématem obrazu žena. Obrazy přitahují na první pohled, určitě stojí za to, přijít se k nám na ně podívat!!!

 

 

Zajímavé novinky v naší galerii

Milovníci IVANY PAVLIŠOVÉ A JANA SKALICKÉHO se mohou těšit na jejich nová díla. Více v sekci autoři!

Dále upozorňujeme na galerijní skvost, konkrétně na obraz Pohled na Frýdek od známého akademického malíře KARLA HOFMANA.

 

 

Opravdové umění „pod zámkem“ v Galerii pod zámkem

Vážení příznivci, přátelé, obdivovatelé a milovníci výtvarného umění, pravidelně se snažíme rozšiřovat naši nabídku jak o nová díla našich stávajících autorů, tak Vám chceme představit také tvorbu autorů, kteří vystavují po galeriích v celé České republice i za jejími hranicemi. Proto u nás můžete shlédnout to nejaktuálnější z tvorby ROMANA SCHMUCKERA, IVANY PAVLIŠOVÉ, LIBUŠE ŽILINSKÉ či BOHUMILA NEČASE. Zcela novými autory zastoupenými v naší galerii jsou DAGMAR DUDOVÁ, jejíž zátiší mají své kouzlo a JIŘÍ VALEŠ, který se zaměřuje na atmosferické zachycení historických zákoutí měst včetně Frýdku-Místku. Naše galerie má tu čest nabízet díla světově uznávaných malířů, kterými jsou JIŘÍ ANDERLE, ADOLF BORN, TOMÁŠ BÍM, OLDŘICH KULHÁNEK, KAREL DEMEL, PAVEL HLAVATÝ a další. Jejich tvorbu pravidelně doplňujeme a tak Vám vždy můžeme zprostředkovávat nové zážitky. Více se dozvíte v naší sekci Autoři. Upozorňujeme ale na to, že zde nemáme nafocená všechna díla. K dispozici jsou i volné grafické listy. Rádi Vás proto v naší galerii uvítáme. Myslíme si, že u nás si vybere každý milovník výtvarného umění. Jsme přesvědčeni o tom, že investovat do umění se v dnešní době vyplatí a rádi Vám s výběrem toho nejlepšího poradíme. Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

 

Výhodná nabídka naší galerie

Upozorňujeme Vás na prodej drobné grafiky, obrázků a volných listů za velmi výhodné ceny! Vybrali jsme z díla F. Duši, V. Komárka, J. Lieslera, L. Majera, D. Drozda, L. Cedidlové a dalších. Akce probíhá do 31. 7. 2013.

 

 

Výstava Otty Fuska

Naše galerie přichystala pro milovníky výtvarného umění po čase opět neopakovatelná díla z tvorby regionálního malíře Otty Fuska. Prodejní výstava potrvá do 31. 7. 2013.

 

 

Galerie pod zámkem při vernisáži praskala ve švech

Vážení přátelé výtvarného umění, Galerie pod zámkem se v pondělí 19. listopadu doslova otřásala v základech. Na vernisáž výstavy obrazů Ivy Hüttnerové totiž dorazily davy lidí, které chtěly s malířkou a herečkou v jedné osobě diskutovat a podělit se o radost z jejich obrazů.

Můžete si prohlédnout i fotografie z vernisáže (které se zobrazí po rozkliknutí nadpisu-viz. Aktuality), stojí opravdu za to…

Kliknutím zvětšíte obrázek

 

 

 

Unikátní výstava se blíží ke konci

Vernisáž k výstavě Český pozdní symbolismus v grafické tvorbě první poloviny 20. století uvedl Pavel Hlavatý. Na vernisáži se sešli obdivovatelé a sběratelé, kterým Pavel Hlavatý přiblížil vystavující autory. Potěšit se tímto kvalitním uměním můžete také v naší fotogalerii. Výstava končí 14. dubna2012. Máte proto poslední šanci ke zhlédnutí mnohdy i unikátních děl. Následně výstava poputuje do Číny.

Kliknutím zvětšíte obrázek

 

 

 

Vernisáž a následná výstava o Frýdku-Místku zaujaly

Slavnostní vernisáže se zúčastnila celá řada milovníků umění napříč věkovými generacemi. Z vystavujících autorů byli na vernisáži osobně přítomni Klarissa Ondráčková, Josef Novický, Štěpán Mleczko, Roman Schmucker a nejstarší vystavující autor pan Lang.

Kliknutím zvětšíte obrázek

 

 

 

Ivana Pavlišová rozdávala pohodu

V pondělí proběhla v naší galerii vernisáž výstavy Ivany Pavlišové nazvaná V SEDMÉM NEBI. Je to vyvrcholení naší společné spolupráce, která začala před více než dvěma lety.

Kliknutím zvětšíte obrázek

 

 

 

Ohlédnutí za tvorbou Otty Fuska

Naše galerie nezapomíná ani na nežijící výtvarníky. Jedním z těch, kteří si zaslouží pozornost, je jistě Otto Fusek, malíř, kterého mimo jiné okouzlily Beskydy.

 

 

Strana výpisu:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

 

Aktuality

 

Novinky v galerii

21. 03. 2021

Vážení přátelé výtvarného umění , protože stále nemůžeme vzhledem k nařízení vlády otevřít kamennou pobočku, snažíme se Vás potěšit alespoň prostřednictvím našich webových stránek. Pro tuto chvíli jsme pro Vás z naší velké nabídky připravili ochutnávku děl JIŘÍHO KRISTENA s důrazem na jeho oblíbené přerovské motivy. Úsměv na Vaší tváři určitě vykouzlí také zbrusu nové humorné litografie JIŘÍHO SLÍVY. Pokud se Vám cokoli z naší nabídky líbí, neváhejte nás kontaktovat na našem e-mailu galeriepodzamkem@seznam.cz! Obrazy Vám buď zašleme poštou na dobírku nebo si je po domluvě můžete vyzvednout u nás v galerii na Kratochvílově ulici v Přerově.


Novinky v galerii

02. 12. 2020

Vážení přátelé výtvarného umění, po nechtěné pauze a v krásném adventním čase Vás zveme do přerovské galerie na nové obrazy autorek IVY HÜTTNEROVÉ, DAGMAR DUDOVÉ a JANY FRÝBLOVÉ. Od pražské malířky Ivy Hüttnerové jsou k vidění její typické obrázky ze starých časů, u Dagmar Dudové můžete obdivovat krásná propracovaná zátiší a šestnáct nových obrazů Jany Frýblové na Vás dýchne nejen květinovou atmosférou, ale povedené a žádané jsou také její abstrakce. Ukázka v sekci autoři.


Galerie jede dál on-line

24. 10. 2020

Vážení přátelé výtvarného umění, v této nelehké době se Vás budeme snažit potěšit naší nabídkou na webových stránkách www.galeriepodzamkem.cz. Veškerá díla i kalendáře Vám můžeme zaslat na dobírku do Vašeho domova. Své dotazy ohledně cen či případného zaslání směřujte na e-mail galeriepodzamkem@seznam.cz. Budeme rádi, když naší nabídky využijete. Přejeme Vám všem pevné zdraví.


Novinky od JIŘÍHO SLÍVY

20. 10. 2020

V galerii Eso v Přerově můžete nově zhlédnout nové grafiky JIŘÍHO SLÍVY. Autor se narodil v roce 1947 v Plzni, od roku 1966 žije a tvoří v Praze. Magie grafiky J. Slívy umí výmluvně promlouvat beze slov. Jeho obrázkům svědčí humor, velký nástroj poznávání světa. Ukázka v sekci Autoři.


Poutavé kalendáře na rok 2021

20. 10. 2020

V galerii Eso v Přerově si aktuálně můžete vybrat z několika kalendářů na rok 2021. K dispozici jsou typické kalendáře od IVY HÜTTNEROVÉ, humorně laděné kousky od JIŘÍHO VIDLÁKA a za pozornost stojí také kalendář ZUZANY HONSOVÉ a v neposlední řadě vás jistě zaujmou i krajiny snů od IVANY PAVLIŠOVÉ.


Archiv aktualit

 

© 2008 Galerie pod Zámkem
Tvorba www - webdesign Web & Media, a. s.