ÚvodVýstavyAutořiPlánovaný programNapsali o násKontakty
aktuality

Aktuality

 

Novinky v galeriích

Pro milovníky umění připravily obě galerie nové obrazy od těchto autorů:
D.DUDOVÉ, J. FRÝBLOVÉ, J.H.MENZINGERA, I. PAVLIŠOVÉ, V.ZAKRYNYCNEHO.
Jste srdečně zváni.

 

 

Výstava Krajina

Vážení, zveme Vás a Vaše přátele na výstavu s názvem KRAJINA. Budou na ní zastoupena díla žijících i nežijících autorů.
Konkrétně: J:HRNČÁRKA, B.JAROŇKA, J.DROZDA, L.PARMY, V.SEDLÁČKA, E.SERVÁTKOVÉ, M.DYLA, Š. KRHUTA, J.KRISTENA, L.MATULOVÉ, J. NOVICKÉHO, P. ŠPAČKA a dalších.
Vernisáž za účasti autorů se uskuteční v Galerii pod zámkem v pondělí 28.11. 2016 v 17 hodin. Výstava je prodejní a potrvá do 31.3.2017.
Jste srdečně zváni.

 

 

Novinky v galeriích

Vážení příznivci výtvarného umění, ráda bych vás upozornila na nabídku kalendářů na rok 2017.
Konkrétně od autorů: IVY HÜTTNEROVÉ, ZUZANY HONSOVÉ, VLASTY ŠVEJDOVÉ, DAGMAR DUDOVÉ a TOMÁŠE LIMBERKA.

 

 

Výstava Ivy Hüttnerové

Vážení milovníci obrázků Ivy Hüttnerové, dovolujeme si vás pozvat na výstavu této autorky do přerovské galerie Eso.

Výstava bude zahájena vernisáží za přítomnosti malířky ve čtvrtek 6.10. 2016 v 17: 00 hodin a potrvá do čtvrtku 3.11. 2016. Všichni jste srdečně zváni.

 

 

Novinky v galeriích

Vážení přátelé výtvarného umění, ráda bych Vás upozornila na nové autory.
Mimo jiné se jedná o dva pražské grafiky ALENU ŠLAPÁKOVOU a OLDŘICHA JELENA.
Malá ukázka z jejich tvorby je k viděni v sekci autoři.

 

 

Novinky v galeriiích

V obou našich galeriiích na Vás čekají nové obrazy od SVĚTLANY ŽALMÁNKOVÉ a SIMONETTY ŠMÍDOVÉ.
Ukázka v sekci autoři.

 

 

NOVINKY V GALERII

Vážení přátelé výtvarného umění ve frýdecké a přerovské galerii se můžete těšit z abstrakcí akademického malíře LUKÁŠE ORLITY a z obrazů slovenského akademického malíře LUBOMÍRA KORENKA. Malá ukázka v sekci autoři.

 

 

NOVINKY V GALERII

Ve Frýdecké galerii můžete obdivovat nové obrazy Jiřího Valeše s motivy Frýdku-Místku. Malá ukázka v sekci autoři.

 

 

VÝSTAVA JIŘÍHO VIDLÁKA

Vážení přátelé výtvarného umění, srdečně vás zveme na výstavu olejů Jiřího Vidláka.
Výstava s názvem "DROBNÉ PŘÍHODY ZE ŽIVOTA" potrvá v Galerii pod zámkem od 19.4. do 13.5. 2016, poté poputuje do Přerova, kde se z ní návštěvníci budou moci těšit v Galerii Eso do 10.6.2016. Vernisáž za přítomnosti autora se uskuteční v Galerii Eso v úterý 17.5.2016 od 17:00. Můžete se těšit na pohodové a humorné obrázky ze života.

 

 

NOVINKY V GALERII

Vážení přátelé výtvarného umění, spolu s jarem k nám do galerie dorazily nové litografie od IVY HÜTTNEROVÉ, ukázka v sekci AUTOŘI.

 

 

Strana výpisu:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

 

Aktuality

 

Novinky v galerii

21. 03. 2021

Vážení přátelé výtvarného umění , protože stále nemůžeme vzhledem k nařízení vlády otevřít kamennou pobočku, snažíme se Vás potěšit alespoň prostřednictvím našich webových stránek. Pro tuto chvíli jsme pro Vás z naší velké nabídky připravili ochutnávku děl JIŘÍHO KRISTENA s důrazem na jeho oblíbené přerovské motivy. Úsměv na Vaší tváři určitě vykouzlí také zbrusu nové humorné litografie JIŘÍHO SLÍVY. Pokud se Vám cokoli z naší nabídky líbí, neváhejte nás kontaktovat na našem e-mailu galeriepodzamkem@seznam.cz! Obrazy Vám buď zašleme poštou na dobírku nebo si je po domluvě můžete vyzvednout u nás v galerii na Kratochvílově ulici v Přerově.


Novinky v galerii

02. 12. 2020

Vážení přátelé výtvarného umění, po nechtěné pauze a v krásném adventním čase Vás zveme do přerovské galerie na nové obrazy autorek IVY HÜTTNEROVÉ, DAGMAR DUDOVÉ a JANY FRÝBLOVÉ. Od pražské malířky Ivy Hüttnerové jsou k vidění její typické obrázky ze starých časů, u Dagmar Dudové můžete obdivovat krásná propracovaná zátiší a šestnáct nových obrazů Jany Frýblové na Vás dýchne nejen květinovou atmosférou, ale povedené a žádané jsou také její abstrakce. Ukázka v sekci autoři.


Galerie jede dál on-line

24. 10. 2020

Vážení přátelé výtvarného umění, v této nelehké době se Vás budeme snažit potěšit naší nabídkou na webových stránkách www.galeriepodzamkem.cz. Veškerá díla i kalendáře Vám můžeme zaslat na dobírku do Vašeho domova. Své dotazy ohledně cen či případného zaslání směřujte na e-mail galeriepodzamkem@seznam.cz. Budeme rádi, když naší nabídky využijete. Přejeme Vám všem pevné zdraví.


Novinky od JIŘÍHO SLÍVY

20. 10. 2020

V galerii Eso v Přerově můžete nově zhlédnout nové grafiky JIŘÍHO SLÍVY. Autor se narodil v roce 1947 v Plzni, od roku 1966 žije a tvoří v Praze. Magie grafiky J. Slívy umí výmluvně promlouvat beze slov. Jeho obrázkům svědčí humor, velký nástroj poznávání světa. Ukázka v sekci Autoři.


Poutavé kalendáře na rok 2021

20. 10. 2020

V galerii Eso v Přerově si aktuálně můžete vybrat z několika kalendářů na rok 2021. K dispozici jsou typické kalendáře od IVY HÜTTNEROVÉ, humorně laděné kousky od JIŘÍHO VIDLÁKA a za pozornost stojí také kalendář ZUZANY HONSOVÉ a v neposlední řadě vás jistě zaujmou i krajiny snů od IVANY PAVLIŠOVÉ.


Archiv aktualit

 

© 2008 Galerie pod Zámkem
Tvorba www - webdesign Web & Media, a. s.