ÚvodVýstavyAutořiPlánovaný programNapsali o násKontakty
aktuality

Aktuality

 

Novinky v galeriích

Vážení příznivci výtvarného umění, v měsíci březnu na vás čekají nové obrazy od vašich oblíbených autorů. Humorné obrázky od JIŘÍHO VIDLÁKA, kouzelná zátiší od DAGMAR DUDOVÉ a obrazy ROMANA SCHMUCKERA , které na vás dýchnou atmosférou starých časů. Malá ukázka v sekci autoři.

 

 

Novinky v galerii

Vážení přátelé výtvarného umění,
malířka SIMONETTA ŠMÍDOVÁ vás i v těchto mrazivých dnech svými novými obrazy potěší a zahřeje na duši. Malá ukázka její tvorby v sekci autoři. Těšíme se na vás!

 

 

Novinky v galeriích

Pro milovníky umění připravily obě galerie nové obrazy od těchto autorů:
D.DUDOVÉ, J. FRÝBLOVÉ, J.H.MENZINGERA, I. PAVLIŠOVÉ, V.ZAKRYNYCNEHO.
Jste srdečně zváni.

 

 

Výstava Krajina

Vážení, zveme Vás a Vaše přátele na výstavu s názvem KRAJINA. Budou na ní zastoupena díla žijících i nežijících autorů.
Konkrétně: J:HRNČÁRKA, B.JAROŇKA, J.DROZDA, L.PARMY, V.SEDLÁČKA, E.SERVÁTKOVÉ, M.DYLA, Š. KRHUTA, J.KRISTENA, L.MATULOVÉ, J. NOVICKÉHO, P. ŠPAČKA a dalších.
Vernisáž za účasti autorů se uskuteční v Galerii pod zámkem v pondělí 28.11. 2016 v 17 hodin. Výstava je prodejní a potrvá do 31.3.2017.
Jste srdečně zváni.

 

 

Novinky v galeriích

Vážení příznivci výtvarného umění, ráda bych vás upozornila na nabídku kalendářů na rok 2017.
Konkrétně od autorů: IVY HÜTTNEROVÉ, ZUZANY HONSOVÉ, VLASTY ŠVEJDOVÉ, DAGMAR DUDOVÉ a TOMÁŠE LIMBERKA.

 

 

Výstava Ivy Hüttnerové

Vážení milovníci obrázků Ivy Hüttnerové, dovolujeme si vás pozvat na výstavu této autorky do přerovské galerie Eso.

Výstava bude zahájena vernisáží za přítomnosti malířky ve čtvrtek 6.10. 2016 v 17: 00 hodin a potrvá do čtvrtku 3.11. 2016. Všichni jste srdečně zváni.

 

 

Novinky v galeriích

Vážení přátelé výtvarného umění, ráda bych Vás upozornila na nové autory.
Mimo jiné se jedná o dva pražské grafiky ALENU ŠLAPÁKOVOU a OLDŘICHA JELENA.
Malá ukázka z jejich tvorby je k viděni v sekci autoři.

 

 

Novinky v galeriiích

V obou našich galeriiích na Vás čekají nové obrazy od SVĚTLANY ŽALMÁNKOVÉ a SIMONETTY ŠMÍDOVÉ.
Ukázka v sekci autoři.

 

 

NOVINKY V GALERII

Vážení přátelé výtvarného umění ve frýdecké a přerovské galerii se můžete těšit z abstrakcí akademického malíře LUKÁŠE ORLITY a z obrazů slovenského akademického malíře LUBOMÍRA KORENKA. Malá ukázka v sekci autoři.

 

 

NOVINKY V GALERII

Ve Frýdecké galerii můžete obdivovat nové obrazy Jiřího Valeše s motivy Frýdku-Místku. Malá ukázka v sekci autoři.

 

 

Strana výpisu:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

 

Aktuality

 

Nová galerie v Olomoci

20. 09. 2021

Ve středu 22. září otevíráme v Olomouci zbrusu novou galerii na Ostružnické ulici 351/25 umístěnou v přízemí činžovního dvoupatrového domu. Ten vznikl na středověké parcele adaptací historického objektu s gotickými a renesančními sklepy a s barokními malovanými trámovými stropy. Secesní úprava pochází z let 1910-1912 (stavitelé B. Vodička a J. Juránek). Vysoký reliéf postavy Hanačky v národním kroji držící fotografický přístroj sloužil jako reklama fotografického ateliéru. Reliéf je dílem sochaře Hladíka. Objekt je od 3.5. 1958 prohlášen kulturní památkou! V nové galerii budeme nabízet jedinečné umění, které pro Vás budeme držet pod zámkem. Kdy jej odemknete, záleží jenom na Vás. Stačí se přijít podívat a zbytek bude na Vás. Nové autory, které do Olomouce přivádíme, Vám budeme na našich stránkách postupně představovat.


Novinky v galerii

14. 05. 2021

Vážení přátelé výtvarného umění, jsme velmi rádi, že se naše galerie opět otevřela a můžeme se tak po čase znovu s Vámi osobně podělit o radost z výtvarných děl. Přerovská galerie i dále funguje dle provozní doby, kterou najdete na našich webových stránkách. Vaše oko určitě potěší nové a velmi vtipné obrazy od JIŘÍHO VIDLÁKA, květinové motivy JANY FRÝBLOVÉ a v neposlední řadě pohodové obrazy SIMONETTY ŠMÍDOVÉ. Srdečně Vás všechny zveme!


Novinky v galerii

21. 03. 2021

Vážení přátelé výtvarného umění , protože stále nemůžeme vzhledem k nařízení vlády otevřít kamennou pobočku, snažíme se Vás potěšit alespoň prostřednictvím našich webových stránek. Pro tuto chvíli jsme pro Vás z naší velké nabídky připravili ochutnávku děl JIŘÍHO KRISTENA s důrazem na jeho oblíbené přerovské motivy. Úsměv na Vaší tváři určitě vykouzlí také zbrusu nové humorné litografie JIŘÍHO SLÍVY. Pokud se Vám cokoli z naší nabídky líbí, neváhejte nás kontaktovat na našem e-mailu galeriepodzamkem@seznam.cz! Obrazy Vám buď zašleme poštou na dobírku nebo si je po domluvě můžete vyzvednout u nás v galerii na Kratochvílově ulici v Přerově.


Novinky v galerii

02. 12. 2020

Vážení přátelé výtvarného umění, po nechtěné pauze a v krásném adventním čase Vás zveme do přerovské galerie na nové obrazy autorek IVY HÜTTNEROVÉ, DAGMAR DUDOVÉ a JANY FRÝBLOVÉ. Od pražské malířky Ivy Hüttnerové jsou k vidění její typické obrázky ze starých časů, u Dagmar Dudové můžete obdivovat krásná propracovaná zátiší a šestnáct nových obrazů Jany Frýblové na Vás dýchne nejen květinovou atmosférou, ale povedené a žádané jsou také její abstrakce. Ukázka v sekci autoři.


Galerie jede dál on-line

24. 10. 2020

Vážení přátelé výtvarného umění, v této nelehké době se Vás budeme snažit potěšit naší nabídkou na webových stránkách www.galeriepodzamkem.cz. Veškerá díla i kalendáře Vám můžeme zaslat na dobírku do Vašeho domova. Své dotazy ohledně cen či případného zaslání směřujte na e-mail galeriepodzamkem@seznam.cz. Budeme rádi, když naší nabídky využijete. Přejeme Vám všem pevné zdraví.


Archiv aktualit

 

© 2008 Galerie pod Zámkem
Tvorba www - webdesign Web & Media, a. s.