ÚvodVýstavyAutořiPlánovaný programNapsali o násKontakty
aktuality

Aktuality

 

Výstava Jiřího Vidláka

Vážení příznivci výtvarného umění, frýdecká Galerie pod zámkem Vás srdečně zve na výstavu JIŘÍHO VIDLÁKA nazvanou Nevšední příhody všedních dní. Vernisáž za účasti autora proběhne v pátek 13. 4. 2018 v 17 hodin v krásných prostorách naší galerie. Výstava je nachystána u příležitosti 10-let fungování naší galerie. Zajímavými a vtipnými obrazy stále populárnějšího brněnského malíře oslavíme narozeniny galerie! Hudební zpestření celé akce bude mít na starosti frýdecko-místecká kapela UNI-CORN. Na vernisáž a sklenici dobrého vína jste všichni srdečně zváni. Kdo nestihne vernisáž, nemusí smutnit, výstava potrvá v našich prostorách až do 11.5. 2018.

 

 

Novinky v galeriích

Vážení přátelé výtvarného umění v sekci autoři si můžete prohlédnout nové obrazy od VIKTORA ZAKRYNYCNÉHO a JIŘÍHO VIDLÁKA.

 

 

NOVINKY V GALERIÍCH

Vážení příznivci výtvarného umění, v přerovské i frýdecké galerii můžete obdivovat nové litografie IVY HÜTTNEROVÉ. Zakoupit si u nás můžete i kalendáře na rok 2018 od ZUZANY HONSOVÉ, JANY PREDIKANTOVÉ, IVY HÜTTNEROVÉ a TOMÁŠE LIMBERKA. Jako vždy se můžete pokochat malou ukázkou v sekci autoři.

 

 

Výstava Světlany Žalmánkové

Vážení příznivci výtvarného umění, v přerovské galerii Eso vás srdečně zveme na výstavu obrazů SVĚTLANY ŽALMÁNKOVÉ. Výstava bude zahájena vernisáží za účasti autorky 12.10. 2017 v 17.30 hodin. Výstava bude k vidění v galerii Eso do 16.11.2017. Obrazy z výstavy Světlany Žalmánkové si můžete prohlédnout v sekci AUTOŘI.

 

 

Novinky v galeriích

V obou galeriích můžete obdivovat nové obrazy od autorů:

J.DIVIŠOVÉ, I.PAVLIŠOVÉ a J.VIDLÁKA. K vidění jsou také grafiky od T.BÍMA.

Malá ukázka v sekci AUTOŘI. Těšíme se na vaši návštěvu.

 

 

Výstava Ivany Pavlišové

Vážení přátelé výtvarného umění v přerovské galerii Eso vás srdečně zveme na výstavu obrazů Ivany Pavlišové s názvem Barvy. Výstava potrvá dokonce června 2017. Fotografie z vernisáže si můžete prohlédnout v sekci výstavy.

 

 

Novinky v galeriích

Vážení přátelé výtvarného umění, v sekci autoři si můžete prohlédnout nové grafické listy IVY HÜTTNEROVÉ.

 

 

Novinky v galeriích

Pro navození jarní atmosféry si můžete v sekci AUTOŘI prohlédnout nové obrazy od VIKTORA ZAKRYNYCNEHO.

 

 

Novinky v galeriích

Vážení přátelé výtvarného umění v přerovské Galerii Eso vás zveme na výstavu s názvem Krajina. Výstava zde bude ke zhlédnutí do 19.5.2017.
Ve frýdecké Galerii pod zámkem byla zahájena výstava s názvem Květiny. Zastoupení autoři: J. Čihák, J. Frýblová, J. Hladký, H. Hrušková-Štefková, H. Lešanovská, L. Žilinská a další. Výstava potrvá do 19.5.2017. Jste srdečně zváni.

 

 

Novinky v galeriích

Vážení příznivci výtvarného umění, v měsíci březnu na vás čekají nové obrazy od vašich oblíbených autorů. Humorné obrázky od JIŘÍHO VIDLÁKA, kouzelná zátiší od DAGMAR DUDOVÉ a obrazy ROMANA SCHMUCKERA , které na vás dýchnou atmosférou starých časů. Malá ukázka v sekci autoři.

 

 

Strana výpisu:  1 2 3 4 5 6 7 8 9

 

Aktuality

 

Jiří Vidlák

09. 01. 2020

Nové obrazy tohoto oblíbeného autora můžete obdivovat v přerovské galerii Eso. Ukázka v sekci autoři.


Simonetta Šmídová

04. 12. 2019

Nové obrazy této malířky si můžete prohlédnout v přerovské galerii Eso. Ukázka v sekci autoři.


Jiří Anderle

14. 11. 2019

Rádi bychom Vás upozornili na kolorované lepty od významného českého grafika a akademického malíře JIŘÍHO ANDERLEHO. Novinky uvidíte jak v galerii ve Frýdku tak i v Přerově.


Stanislav Žampach

14. 11. 2019

V přerovské galerii Eso můžete obdivovat nové obrazy výtvarníka STANISLAVA ŽAMPACHA.


Grafika Ivy Hüttnerové

23. 10. 2019

Milovníky tvorby IVY HÜTTNEROVÉ bychom rádi upozornili na nové grafiky této autorky. Ukázka v sekci autoři.


Archiv aktualit

 

© 2008 Galerie pod Zámkem
Tvorba www - webdesign Web & Media, a. s.