ÚvodVýstavyAutořiPlánovaný programNapsali o násKontakty
aktuality

Aktuality

 

Schmucker i Gřešková se líbili

Více než šedesát hostů dorazilo v pondělí 25.11. na slavnostní vernisáž výstavy karvinských výtvarníků Romana Schmuckera a Jitky Gřeškové. Kromě jejich zajímavých děl dotvářelo pohodovou atmosféru hudební seskupení Leoband.

Kliknutím zvětšíte obrázek

 

 

 

Noví autoři v naší galerii

Galerie pod zámkem navázala spolupráci s dvěma novými autory – s VIKTOREM ZAKRYNYCNYM A SVĚTLANOU ŽALMÁNKOVOU. Oba dva malíři tíhnou k impresionistickému výtvarnému vyjádření. Na rozdíl od Zakrynycného je u Žalmánkové stěžejním tématem obrazu žena. Obrazy přitahují na první pohled, určitě stojí za to, přijít se k nám na ně podívat!!!

 

 

Zajímavé novinky v naší galerii

Milovníci IVANY PAVLIŠOVÉ A JANA SKALICKÉHO se mohou těšit na jejich nová díla. Více v sekci autoři!

Dále upozorňujeme na galerijní skvost, konkrétně na obraz Pohled na Frýdek od známého akademického malíře KARLA HOFMANA.

 

 

Opravdové umění „pod zámkem“ v Galerii pod zámkem

Vážení příznivci, přátelé, obdivovatelé a milovníci výtvarného umění, pravidelně se snažíme rozšiřovat naši nabídku jak o nová díla našich stávajících autorů, tak Vám chceme představit také tvorbu autorů, kteří vystavují po galeriích v celé České republice i za jejími hranicemi. Proto u nás můžete shlédnout to nejaktuálnější z tvorby ROMANA SCHMUCKERA, IVANY PAVLIŠOVÉ, LIBUŠE ŽILINSKÉ či BOHUMILA NEČASE. Zcela novými autory zastoupenými v naší galerii jsou DAGMAR DUDOVÁ, jejíž zátiší mají své kouzlo a JIŘÍ VALEŠ, který se zaměřuje na atmosferické zachycení historických zákoutí měst včetně Frýdku-Místku. Naše galerie má tu čest nabízet díla světově uznávaných malířů, kterými jsou JIŘÍ ANDERLE, ADOLF BORN, TOMÁŠ BÍM, OLDŘICH KULHÁNEK, KAREL DEMEL, PAVEL HLAVATÝ a další. Jejich tvorbu pravidelně doplňujeme a tak Vám vždy můžeme zprostředkovávat nové zážitky. Více se dozvíte v naší sekci Autoři. Upozorňujeme ale na to, že zde nemáme nafocená všechna díla. K dispozici jsou i volné grafické listy. Rádi Vás proto v naší galerii uvítáme. Myslíme si, že u nás si vybere každý milovník výtvarného umění. Jsme přesvědčeni o tom, že investovat do umění se v dnešní době vyplatí a rádi Vám s výběrem toho nejlepšího poradíme. Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

 

Výhodná nabídka naší galerie

Upozorňujeme Vás na prodej drobné grafiky, obrázků a volných listů za velmi výhodné ceny! Vybrali jsme z díla F. Duši, V. Komárka, J. Lieslera, L. Majera, D. Drozda, L. Cedidlové a dalších. Akce probíhá do 31. 7. 2013.

 

 

Výstava Otty Fuska

Naše galerie přichystala pro milovníky výtvarného umění po čase opět neopakovatelná díla z tvorby regionálního malíře Otty Fuska. Prodejní výstava potrvá do 31. 7. 2013.

 

 

Galerie pod zámkem při vernisáži praskala ve švech

Vážení přátelé výtvarného umění, Galerie pod zámkem se v pondělí 19. listopadu doslova otřásala v základech. Na vernisáž výstavy obrazů Ivy Hüttnerové totiž dorazily davy lidí, které chtěly s malířkou a herečkou v jedné osobě diskutovat a podělit se o radost z jejich obrazů.

Můžete si prohlédnout i fotografie z vernisáže (které se zobrazí po rozkliknutí nadpisu-viz. Aktuality), stojí opravdu za to…

Kliknutím zvětšíte obrázek

 

 

 

Unikátní výstava se blíží ke konci

Vernisáž k výstavě Český pozdní symbolismus v grafické tvorbě první poloviny 20. století uvedl Pavel Hlavatý. Na vernisáži se sešli obdivovatelé a sběratelé, kterým Pavel Hlavatý přiblížil vystavující autory. Potěšit se tímto kvalitním uměním můžete také v naší fotogalerii. Výstava končí 14. dubna2012. Máte proto poslední šanci ke zhlédnutí mnohdy i unikátních děl. Následně výstava poputuje do Číny.

Kliknutím zvětšíte obrázek

 

 

 

Vernisáž a následná výstava o Frýdku-Místku zaujaly

Slavnostní vernisáže se zúčastnila celá řada milovníků umění napříč věkovými generacemi. Z vystavujících autorů byli na vernisáži osobně přítomni Klarissa Ondráčková, Josef Novický, Štěpán Mleczko, Roman Schmucker a nejstarší vystavující autor pan Lang.

Kliknutím zvětšíte obrázek

 

 

 

Ivana Pavlišová rozdávala pohodu

V pondělí proběhla v naší galerii vernisáž výstavy Ivany Pavlišové nazvaná V SEDMÉM NEBI. Je to vyvrcholení naší společné spolupráce, která začala před více než dvěma lety.

Kliknutím zvětšíte obrázek

 

 

 

Strana výpisu:  1 2 3 4 5 6 7 8 9

 

Aktuality

 

Jiří Vidlák

09. 01. 2020

Nové obrazy tohoto oblíbeného autora můžete obdivovat v přerovské galerii Eso. Ukázka v sekci autoři.


Simonetta Šmídová

04. 12. 2019

Nové obrazy této malířky si můžete prohlédnout v přerovské galerii Eso. Ukázka v sekci autoři.


Jiří Anderle

14. 11. 2019

Rádi bychom Vás upozornili na kolorované lepty od významného českého grafika a akademického malíře JIŘÍHO ANDERLEHO. Novinky uvidíte jak v galerii ve Frýdku tak i v Přerově.


Stanislav Žampach

14. 11. 2019

V přerovské galerii Eso můžete obdivovat nové obrazy výtvarníka STANISLAVA ŽAMPACHA.


Grafika Ivy Hüttnerové

23. 10. 2019

Milovníky tvorby IVY HÜTTNEROVÉ bychom rádi upozornili na nové grafiky této autorky. Ukázka v sekci autoři.


Archiv aktualit

 

© 2008 Galerie pod Zámkem
Tvorba www - webdesign Web & Media, a. s.