ÚvodVýstavyAutořiPlánovaný programNapsali o násKontakty
aktuality

Aktuality

 

Novinky v galerii

Vážení přátelé výtvarného umění, prohlédněte si kouzelná zátiší malířky DAGAMAR DUDOVÉ a neopakovatelné grafiky malíře každodenní všednosti TOMÁŠE BÍMA. Ráda bych Vás také upozornila na dřevořezby LADISLAVA BORÁKA. Vše můžete shlédnout v sekci Autoři či ještě lépe v našich prostorách.

 

 

Novinky v galerii

Vážení přátelé výtvarného umění, dovolte mi, abych vás upozornila na nové grafiky IVY HÜTTNEROVÉ a KARLA DEMELA. Vzácné jsou, od zmiňovaného autora, kromě jiného, rytiny Harfa a Ateliér.

Rytina je nejen nejstarší grafickou technikou, ale také tou nejobtížnější. Není mnoho autorů, kteří touto technikou tvoří svá díla, ale KAREL DEMEL k nim rozhodně patří.

Novým grafikem v Galerii pod zámkem je i JIŘÍ SLÍVA. Jeho grafiky oplývají specifickým humorem, který si nežádá zbytečná slova.

Více se o graficích a jejich dílech dozvíte v sekci autoři.

 

 

Vánoční přání

Vážení přátelé, milovníci, obdivovatelé a sběratelé výtvarného umění, dovolte mi, abych vám poděkovala, za přízeň, kterou jste věnovali naší galerii a zároveň vám popřála pohodové Vánoce, hodně štěstí a zdraví v příštím roce. Věřím, že i v roce 2014 budete s nabídkou a programem Galerie pod zámkem spokojeni. Srdečně vás zdravíme.

 

 

Schmucker i Gřešková se líbili

Více než šedesát hostů dorazilo v pondělí 25.11. na slavnostní vernisáž výstavy karvinských výtvarníků Romana Schmuckera a Jitky Gřeškové. Kromě jejich zajímavých děl dotvářelo pohodovou atmosféru hudební seskupení Leoband.

Kliknutím zvětšíte obrázek

 

 

 

Noví autoři v naší galerii

Galerie pod zámkem navázala spolupráci s dvěma novými autory – s VIKTOREM ZAKRYNYCNYM A SVĚTLANOU ŽALMÁNKOVOU. Oba dva malíři tíhnou k impresionistickému výtvarnému vyjádření. Na rozdíl od Zakrynycného je u Žalmánkové stěžejním tématem obrazu žena. Obrazy přitahují na první pohled, určitě stojí za to, přijít se k nám na ně podívat!!!

 

 

Zajímavé novinky v naší galerii

Milovníci IVANY PAVLIŠOVÉ A JANA SKALICKÉHO se mohou těšit na jejich nová díla. Více v sekci autoři!

Dále upozorňujeme na galerijní skvost, konkrétně na obraz Pohled na Frýdek od známého akademického malíře KARLA HOFMANA.

 

 

Opravdové umění „pod zámkem“ v Galerii pod zámkem

Vážení příznivci, přátelé, obdivovatelé a milovníci výtvarného umění, pravidelně se snažíme rozšiřovat naši nabídku jak o nová díla našich stávajících autorů, tak Vám chceme představit také tvorbu autorů, kteří vystavují po galeriích v celé České republice i za jejími hranicemi. Proto u nás můžete shlédnout to nejaktuálnější z tvorby ROMANA SCHMUCKERA, IVANY PAVLIŠOVÉ, LIBUŠE ŽILINSKÉ či BOHUMILA NEČASE. Zcela novými autory zastoupenými v naší galerii jsou DAGMAR DUDOVÁ, jejíž zátiší mají své kouzlo a JIŘÍ VALEŠ, který se zaměřuje na atmosferické zachycení historických zákoutí měst včetně Frýdku-Místku. Naše galerie má tu čest nabízet díla světově uznávaných malířů, kterými jsou JIŘÍ ANDERLE, ADOLF BORN, TOMÁŠ BÍM, OLDŘICH KULHÁNEK, KAREL DEMEL, PAVEL HLAVATÝ a další. Jejich tvorbu pravidelně doplňujeme a tak Vám vždy můžeme zprostředkovávat nové zážitky. Více se dozvíte v naší sekci Autoři. Upozorňujeme ale na to, že zde nemáme nafocená všechna díla. K dispozici jsou i volné grafické listy. Rádi Vás proto v naší galerii uvítáme. Myslíme si, že u nás si vybere každý milovník výtvarného umění. Jsme přesvědčeni o tom, že investovat do umění se v dnešní době vyplatí a rádi Vám s výběrem toho nejlepšího poradíme. Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

 

Výhodná nabídka naší galerie

Upozorňujeme Vás na prodej drobné grafiky, obrázků a volných listů za velmi výhodné ceny! Vybrali jsme z díla F. Duši, V. Komárka, J. Lieslera, L. Majera, D. Drozda, L. Cedidlové a dalších. Akce probíhá do 31. 7. 2013.

 

 

Výstava Otty Fuska

Naše galerie přichystala pro milovníky výtvarného umění po čase opět neopakovatelná díla z tvorby regionálního malíře Otty Fuska. Prodejní výstava potrvá do 31. 7. 2013.

 

 

Galerie pod zámkem při vernisáži praskala ve švech

Vážení přátelé výtvarného umění, Galerie pod zámkem se v pondělí 19. listopadu doslova otřásala v základech. Na vernisáž výstavy obrazů Ivy Hüttnerové totiž dorazily davy lidí, které chtěly s malířkou a herečkou v jedné osobě diskutovat a podělit se o radost z jejich obrazů.

Můžete si prohlédnout i fotografie z vernisáže (které se zobrazí po rozkliknutí nadpisu-viz. Aktuality), stojí opravdu za to…

Kliknutím zvětšíte obrázek

 

 

 

Strana výpisu:  1 2 3 4 5 6 7 8 9

 

Aktuality

 

Novinky v galerii

16. 05. 2020

V měsíci květnu bychom vás rádi upozornili na nové obrazy JIŘÍHO VIDLÁKA a SIMONETTY ŠMÍDOVÉ. Ukázka v sekci autoři.


Iva Hüttnerová

19. 03. 2020

Od této oblíbené pražské autorky na Vás čekají nové grafické listy. Ukázka v sekci autoři.


Jarka Divišová

19. 03. 2020

Rádi bychom Vás upozornili na nové obrazy této autorky. Více v sekci autoři.


Jiří Vidlák

09. 01. 2020

Nové obrazy tohoto oblíbeného autora můžete obdivovat v přerovské galerii Eso. Ukázka v sekci autoři.


Simonetta Šmídová

04. 12. 2019

Nové obrazy této malířky si můžete prohlédnout v přerovské galerii Eso. Ukázka v sekci autoři.


Archiv aktualit

 

© 2008 Galerie pod Zámkem
Tvorba www - webdesign Web & Media, a. s.